Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd ellaposodni, pedig még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd ellaposodni, pedig még csak az elején járunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon friss a kapcsolatunk, csupán 2 hetes. Sokat találkozunk, ezzel nincs is baj. Egy városban lakunk. Kicsit többre vágyok, leírom vázlatosan hogy miért. Ha találkozunk, jól meg vagyunk, még is tegnap másabb volt mint eddig. Ma nem tudtunk találkozni, mert nem ért rá. Én ebbe teljesen beletörődtem. Eddig sokat beszéltünk interneten is, telefonon is. Ez ma egyáltalán nem volt meg. Ha írok neki smst 2 óra is eltelik mire vissza ír. Ha facebookon keresem, ugyanígy. Ha hívom, akkor sem az igazi. Nem tudom leírni, mi a baj..de érzem. Még nagyon az elején tartunk, de nincs meg az a "De boldog vagyok hogy ujra írtál, alig várom hogy veled legyek" érzés a válaszaiban. Ha találkozunk, mindig én megyek, ami nem baj csak félek hogy beleun. Ő mondja, hogy menjek megszokott időbe. Általában én elmegyek, nézünk valami filmet, aztán beszélgetünk és jövök haza. Mit tehetnék hogy jobb legyen ?
2012. márc. 8. 18:37
 1/9 étoile et lune ***** válasza:
Én mindig azt mondom, télen összejönni valakivel nem olyan szerencsés, mint tavasszal vagy nyáron, mert hideg van, fúj a szél, nincs sétaidő, így tényleg csak a házban poshadás van szinte. Hm, hogy mit tegyél... Hát figyelj, most már lassan jön a jó idő, akkor majd menjetek sétálni a városba, fagyizzatok, üljetek be akár a Mekibe (este az is tök hangulatos tud lenni), sétáljatok a rakparton (nem tudom, honnan írsz), engem ezek nagyon fel tudnak pezsdíteni. Én is kicsit unom a házban levést, mászkálhatnékom van már. Szóval én a helyedben megvárnám a jó időt (2-3 hét), áttérnék a kinti találkákra egy kicsit, és ha még úgysem érzed az igazi szerelemérzetet, akkor... hát, tudod, nem?
2012. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már az elején nincs meg a tűz, nem éri meg erőltetni. Én szakítanék.
2012. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17-18 . Nem is igazából, a tűz vagy akármi. Félek hogy elfogom b*szni, és utána sz*r lesz.. :S Én vagyok a fiú.. és k*rva sokat csalódtam már
2012. márc. 8. 18:51
 5/9 étoile et lune ***** válasza:
Mi az első 4 hónapban ki se másztunk egymás szájából. Ti miért nem ezt csináljátok?
2012. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-4 órákat találkozunk naponta.. vagy kétnaponta.
2012. márc. 8. 18:59
 7/9 étoile et lune ***** válasza:
Naponta találkozni az sok. Két-háromnaponta ,,kell" szerintem, úgy a jó. Tudod, hogy hiányozzatok egymásnak, aztán a kövi találkán legyen miről beszélni. 3-4 óra viszont kevés, én megsértődnék rajta egy idő után. :P Merre laktok?
2012. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha az elején annyira szar az egész, nem tudom, mit vársz. Az első hónapokban már annak földöntúli boldogságot kellene jelentenie, ha csak egymás karjaiban fekszetek... bocs.
2012. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Héé ez mind meg van, csak attól félek, hogy neki nem elég:S
2012. márc. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!