Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy jelzitek párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy jelzitek párotok felé, ha kezd elhanyagolni?

Figyelt kérdés
Mi 2 éve vagyunk együtt,és ebben a hónapban kezdett el hanyagolni. Tudom,hogyha elkezdek neki hisztizni,azzal semmit nem érek el. Ezért kérném a tanácsotokat,hogy hogy jelezhetném felé,úgy,hogy rá is jöjjön:) Én sokszor írok neki,meglepem,fözök neki.. 18/L
2010. szept. 22. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindig így kezdem:

Közöttünk minden rendben? Mert, kicsit úgy érzem, hogy elhanyagolsz. De lehet, hogy én érzem csak így.


Erre ő megölel, és bocsánatot kér...:D És imádjuk egymást!

2010. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon számolok be neki arról,mit csináltam aznap vagy kikkel találkoztam.Nem megy a beszélgetés simán...hülyeségeken kiakadok...féltékenykedek...előjön minden rossz.Van hogy csak szúrósan bámulok és amikor megkérdezi mi van azt mondom:SEMMI.Ez persze nem hatásos de arra várok ilyenkor,h észre vegye magát.Bonyolult...általában káosz aminek a vége veszekedés majd:téged már nem is érdekellek ... és blabla a szokásos.Még nem volt csajod??Ha van akkor törődj vele és lepd meg valamivel.Ajándék vagy vacsi vagy amit szeret.Te tudod.És ne várj ezekre az idegesítő jelekre!!!Tegyél meg mindent,ha szereted.
2010. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,azt hittem srác vagy és barátnőről kérdezel.
2010. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha viszont ez a helyzet egyenesen mondd meg neki mit érzel.Az a leghatásosabb.Ne próbáld más úton ráébreszteni,mert hát .. az nem megy a férfiaknál.
2010. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki, aztán ha nem változik akkor nem szeret eléggé és ennyi. Én is most jártam épp így....sajnos
2010. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És azthiszem én is igy fogok,a hiszti nem segit az biztos,de nálam a szép szó se,max1-2 napig aztán kezdödik elöröl,sztem falra hányt borsó
2010. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!