Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik ilyen furán a barátom?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Eddig minden rendben volt, 1 két furcsaságtól eltekintve. Amikor nem tudunk találkozni akkor facebookon szoktunk beszélgetni. Nagyon sok lány ismerőse van, és sok lány barátnője is van de engem nem zavar és nem is mutattam semmi jelét sem hogy zavarna. Ő mégis furán viselkedik. Előfordul hogy megjelöli egy lány a fényképén,vagy csak egy lány ír az üzifalára, ő meg lájkolja, esetleg hozzászól majd gyorsan el is tünteti az adatlapjáról. Ha ekkor épp beszélgetünk átváltja a beszélgetést és mondogatja h már nagyon hiányzok neki, jó lenne velem lenni stb... Ezt már megfigyeltem, minden esetben ezt csinálja. Eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget de kezd érdekes lenni.

Tegnap éppen írtunk egymásnak, én mobilról tudtam neki írni mert dolgom volt, de láttam hogy egy lány barátja kiírt valamit neki (az most mindegy mit), ő kommentelte majd 2 perc múlva eltüntette. Aznap találkoztunk és kérdezte hogy volt valami bajom,olyan furcsa voltam, lassan válaszoltam neki. Pedig tudta hogy dolgom volt,és van hogy lassan írok nem kell egyből kombinálni hogy baj van.

Jogosan gyanakszom? Ti mit tennétek?

16L


2012. márc. 11. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. és én a helyedben megbeszélném vele. mondd meg neki hogy téged nem zavarnak a lány ismerősei. és ha ez után is fojtatja akkor igen , jogosan gyanakszol sőt igazad van.
2012. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ!
2012. márc. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!