Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit először csak kedvelsz, akkor az később átalakulhat valami komolyabbá?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az elején nincs semmi ilyen elsöprő dolog, hogy húúú most ő kell nekem, aztán mégis rájössz, h kell, mert megkedveled. Vagyis ha az elején semmi "bizsergést" nem érzel akkor már hagyni kell az egészet?..fiúk és lányok értelmes hozzászólását várnám, mert nagy dilemmában vagyok.:/
2012. márc. 11. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Hm... én is szeretném azt hinni, hogy lehetséges, de úgy gondolom, hogy az az igazi, ha már az elején érzel valamit. Nem kell feltétlenül elsöprőnek lennie,de valahogy... érzed, hogy ez most más, hogy az a bizonyos valaki valamiért különbözik.
2012. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha nem érzed h különbözne?:/valahol igen, de valahol mégsem..van egy olyan érzésem, hogy én már csak próbálom magamnak bebeszélni, h ez tényleg különbözik.
2012. márc. 11. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik ilyen. Én a volt párommal így jöttem össze. Ismerkedés alatt semmi bizsergés, aztán úgy jöttünk össze, hogy majd valami lesz. Beleszerettem és 2 évig voltunk együtt.
2012. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem ez van most is! Volt egy fiú,kezdetben nem volt köztünk semmi,csak szimpatikus volt...amikor először megláttam akkor is már szimpi volt,de nem volt semmi bizsergés ,d emost h megismertem jobban,már sokkal jobban érzem azt a bizsergést szóval a válasz a kérdésre igen! alakulhat kapcsolattá! nem is akármilyenné!;)
2012. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
huu, most feladtátok.csak azt nem akarom, h bebeszéljem magamnak, hogy majd lesz belőle valami, aztán ha mégsem, akkor meg én legyek a szar, vagy megkapom azt h mért hülyítem.
2012. márc. 11. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam volt ilyen. Most 2 több mint kéve boldog párkapcsolatba élek az illetővel.


Én soha egy fiú iránt sem éreztem az elején szerelemet. Nem tudom milyen mikor beléd hasít a villám.

A páromat kb. 3 hónapig kerülgettem, mire rájöttem, hogy én nem akarok nélküle élni.


Szóval igen lehetséges.

2012. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, persze.

Nekem mondjuk évek folyamán alakult ki, ahogy egyre jobban megismertem valakit, egyre több közös dolgaink voltak. (persze barát volt az illető addig, nem hülyítettük egymást)

2012. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!