Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legnagyobb szerelem átalakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legnagyobb szerelem átalakulhat a legnagyobb gyűlöletté?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem valakit...mindent megtettem érte és az életemet képzeltem el vele. Aztán lassan rájöttem, hogy nem fog menni és szakítottam vele, pedig akkor még szerettem. Nagyon fájt és szenvedtem, féltem, hogy megbánok mindent. De nem bántam meg...sőt azt vettem észre, hogy mióta nincs mellettem boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok, vannak céljaim, tudok pozitívan gondolkodni. Ez mellette lehetetlen volt...befelé forduló és rossz kedvű, morcos voltam mindig. Lassan rájöttem, hogy neki köze van ehhez az állapotomhoz. Gyűlöletet, megvetést és utálatot érzek az iránt az ember iránt, aki a mindenem volt...meglepődtem önmagamon, hogy létezik ilyen.

Remélem nem voltam túl bonyolult...


2012. febr. 5. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Könnyen átmehet az egyik a másikba, de ennek általában van oka is.
2012. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony nekem is volt ilyen... minden megtettem volna egy csajért, aki elhitette velem, hogy mindennél jobban szeret, aztán otthagyott... gyűlölöm, és ha valahol meglátom, miután a pofájába röhögtem, behajítom egy kocsi alá (Y)
2012. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szégyen, ha olyasvalakit gyűlölsz, akit azelőtt szerettél. Nem kell már szeretni, de a tisztelet a minimum. Mindkét fél részéről.
2012. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Majd ha téged is tönkre tesz egyszer az, akit szeretsz, akiben megbízol...hidd el könnyen meggyűlölöd.

2012. febr. 5. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is éreztem már hasonlót. A párom szintén elhitette velem, hogy imád és én vagyok az egyetlen, aztán egy nap a képembe vágta hányszor csalt meg és kivel. Az az eszeveszett kétségbeesett düh és tehetetlenség, nomeg a megalázottság és csalódottság érzése, ahogy elönti egyszerre az ember agyát, az iszonyat durva. Iszonyatosan megalázó volt.

Szerintem igaz a mondás, hogy a szerelmet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el egymástól. Ha valaki iránt hevesek az érzelmeid, szerelmes vagy, akkor egyértelmű, hogy ő tud leginkább megbántani, ugyanilyen heves érzéseket képes belőled kiváltani negatív oldalról is.

Tudom, ilyenkor nem segít, de majd az idő megold mindent. Higgy abban, hogy mindennek oka van. Pl. ha anno nem rak ki a párom, akkor sosem ismerem meg a jelenlegi páromat és lehet még mindig mellette "rágnám a küszöböt", amikor a lelkem mélyén én is tudtam, hogy jobbat érdemlek nála. (pláne amikor kinyögte hányszor csalt meg)

2012. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Örülök azért, hogy valaki megért:)

2012. febr. 5. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen lehet!

27/f

2012. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem simán! ráadásul nem is kell a másiknak csúnya dolgokat csinálnia az utálatért. régebben nagyon fontos volt egy lány, de nem lett belőle semmi, azóta fizikálisan is rosszul vagyok ha látom, ezért kerülöm is rendesen!
2012. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!