Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne mert még nem volt barátnőm és kíváncsi vagyok hogy bennem van-e a hiba :\. Na szóval 177 Cm magas vagyok, átlagos testalkatom van, az arcom is szerintem átlagos, kedves, rendes vagyok odafigyelek mások érzéseire

hülyülős vagyok de ha a helyzet úgy kívánja komoly is tudok lenni. Könnyen barátkozom és van sok lány barátom.


És egyszerűen nem tudom hogy most velem van a baj vagy csak még nem találtam meg azt a valakit aki tudna szeretni engem ?


Meg ezen kívül azt akarom még kérdezni hogy miért van az hogy egy lány azt mondja hogy " Jajj hol van már az a srác aki nem bánt meg és tiszta szívből magamért szeret" de közben meg ott van egy olyan srác az orra előtt csak magasról szarik rá. És hogy ez miért van ? mert én egyszerűen nem tudok rájönni.


2012. márc. 11. 01:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
a leírás alapján te az ideális haver vagy, akinek elpanaszolhatja egy csaj a bánatát. Kéne bele egy kis tűz, amitől egy lány felfigyel rád, és elindul vmi. Ez a tűz van a rossz fiúk körül. A csajokat vonzza az izgalmas, szenvedélyes kisugárzás, és csak hab a tortán, ha ott a tudat, h a pasi ketté kapna bárkit, aki rosszul nézett a lányra. Ez olyan hú meg há :D a leírásodból te egy nagyon szeretnivaló ember vagy. Csak meg kéne mutatni a tigrist xP attól még nem leszel se tapló, se bunkó. :) 21/L
2012. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!