Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne mert még nem volt barátnőm és kíváncsi vagyok hogy bennem van-e a hiba :\. Na szóval 177 Cm magas vagyok, átlagos testalkatom van, az arcom is szerintem átlagos, kedves, rendes vagyok odafigyelek mások érzéseire

hülyülős vagyok de ha a helyzet úgy kívánja komoly is tudok lenni. Könnyen barátkozom és van sok lány barátom.


És egyszerűen nem tudom hogy most velem van a baj vagy csak még nem találtam meg azt a valakit aki tudna szeretni engem ?


Meg ezen kívül azt akarom még kérdezni hogy miért van az hogy egy lány azt mondja hogy " Jajj hol van már az a srác aki nem bánt meg és tiszta szívből magamért szeret" de közben meg ott van egy olyan srác az orra előtt csak magasról szarik rá. És hogy ez miért van ? mert én egyszerűen nem tudok rájönni.


2012. márc. 11. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Haver, a nőket ne akard megérteni. Az ami a szemüket b@ssza ki, az soha nem fog kelleni!


Amúgy pont ez a mondat egy csaj szájából amitől hányni tudnék. Mert ha épp ottvan egy olyan srác, az le van szarva ám...


Légy egy kicsit rámenősebb, érdekesebb. Pajzánabb. Talán felfigyelnek rád.

2012. márc. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha olyan gyökér vagy,hogy egy ekkora magaslabdát sem csapsz le,akkor magadra vess.

egyébként erre a jó válasz-

nézd csak!ott jön egy és rámutatsz akárkire,majd elkezdesz mással beszélgetni.

menni fog utánad és benne is van a halacska a hálóban.

2012. márc. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nekem mondta :D hanem csak idegesít hogy ilyeneket irkálnak ki folyton a csajok Facebook-ra de 100% hogy van nekik ott egy olyan srác
2012. márc. 11. 02:09
 4/11 anonim ***** válasza:

ja.

ha csak kiírás,akkor az annyit jelent,hogy nincs pasija,vagy ha van is attól még kalandra készen áll.

2012. márc. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg tudom hogy ezt senki nem érti de hátha ti ketten vagy valaki világosságot tud hozni elmémbe hogy : mi a jó büdös f*szért a bunkó idióták jönnek be a rendes csajoknak ?
2012. márc. 11. 02:13
 6/11 anonim ***** válasza:

mert nem félünk a pi-nától,mi bunkók:).

és kész vagyok zsarolni,hazudni,játszmázni,hogy bejussak a bugyijába.

2012. márc. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 6. hozzászóló nem én vagyok.
2012. márc. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amúgy tök jó hogy úgy indul a kérdés hogy "Lányok nektek..." és első kettő kommentelő fiú xD
2012. márc. 11. 02:21
 9/11 anonim ***** válasza:

miért?

most irkáljanak ide neked szép hazugságokat?

attól jobb lenne?

2012. márc. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most ezt mire írod ? :D
2012. márc. 11. 02:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!