Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolat? Mit jelent?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon jól indult minden. Aztán egy idő után mint minden kapcsolatba jobban megismertük egymást :) kiderült hogy nagyon féltékeny típus. volt is egy pár veszekedés. most legutóbb addig fajult a dolog hogy annyiban maradtunk hogy ennyi volt...vége. végül is újra megkerestük egymást rá másnapra kb. teljesen alaptalan dologból csinált nagy ügyet. a lényeg hogy megbeszéltük. azt mondta fontos vagyok neki és nem is akar elveszíteni de ő lazábbra venné a dolgot. hozzá tette hogy ez nem azt jelenti hogy fűvel-fával vagy ha talál mást eldob vagy ilyesmi. a mondani valójának a lényege hogy még jobban megakar ismerni mert szerinte nem ismer még eléggé. meg rendet kell tenni a fejébe bizonyos dolgok miatt. elvileg jó úton jár. ez oké is. de pl. most hétvégén se találkoztunk. így hogy szeretne "megismerni"? mármint ha nem is találkozunk. internet? vagy most én fújom igy fel a dolgokat? néha már magam sem tudom hova tenni... van hogy még jobban oda-vissza vagyok érte de van olyan hogy feladtam érzés... mit csináljak? hagyjam vagy legyek türelmesebb?
2012. márc. 11. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szorri, nem olvastam végig a dolgot. laza kapcsolat kb össze-vissza kefélgetést jelent. bárki bármit mond hahahhaa.
2012. márc. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bb-ét jelent,vagyis baszó barátot.

az ilyeneknek nincs neve csak annyi,hogy kedd.

keddenként felhívod,átballagsz,megb@szod,hazamész és jövőhét keddig eszedbe sem jut.

2012. márc. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha annyira fontos lennél neki, talán igényt tartana a társaságodra. amúgy nem derül ki számomra, hogy te a lány vagy-e vagy a srác. meg hogy távkapcsolatban éltek? hány évesek vagytok?
2012. márc. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel én is igy vagyok. 17 km van köztünk. szal nem nagy táv ez. lány, én 21 ő 27. hogy akarna csak sex-et ha nem is tali? :D
2012. márc. 11. 01:17
 5/5 I am God ***** válasza:
74%
Mondd meg neki, hogy mivel laza kapcsolatba vagytok csak, lefeküdtél valakivel, és a reakció alapján döntsed el mennyire vagy neki fontos. Ha meglepödik, és fakepnel hagy akkor azért szakítsatok végleg, ha meg féltékenykedik/irigykedik, akkor meg azért. Ha leszarja, akkor meg azért:D
2012. márc. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!