Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek túl merev?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta rám, hogy túl komoly, túl merev vagyok... Hogy lehetne változtatni a véleményén? Miben kéne változnom?

Egy kétségbe esett lány.


2012. márc. 10. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobj be minden reggel két felest, de csak házi pálinkából.
2012. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rd le mások mit mondanak. Ők sem tökéletesek. Te ilyennek születtél és ne hagyd, hogy bárki megváltoztasson, mert az onnantól nem TE lennél.
2012. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy szerintem nem tudtam kibontakozni amikor vele voltam... és most már késő...:S
2012. márc. 10. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek saját személyisége van... Maradj csak olyan, amilyen vagy.

Ne akarj vmás lenni, mert az már csak álarc és az hosszútávon nem a legjobb.

2012. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első randikon én is mindig merev, szótlan, visszahúzódó vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudtam magam "megmutatni". Ez is én vagyok. Miután majd többször randizol egy fiúval úgy fokozatosan bátrabb, szókimondóbb leszel. Szerintem az első randin mindenki összeszedetlen.
2012. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nem csak egy randiról volt szó, hanem együtt voltunk pár hónapig...:/
2012. márc. 10. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig ne foglalkozz ilyen csávóval. Felejtsd el. Gondolj arra, hogy valaki önmagadért szeret majd és nem veti a szemed alá, hogy változz.
2012. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi... csak nehéz most... de egyébként azt nem mondta, hogy változzak, csak, hogy vége.:/
2012. márc. 10. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbat fogsz nála találni, ezt megígérem (:
2012. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
...:)
2012. márc. 10. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!