Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne legyek ex2?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek ex2?

Figyelt kérdés

nyáron kezdődött a nagy szerelem, és filmbeillően szépen kölcsönössé vált a dolog..

a baj csak az hogy amióta odáig van értem (és ennek minden formájában hangot is ad/+na), már egyáltalán nem olyan az érzésem mint régen!

szeretem, persze de talán már csak mint egy barátot..

miközben pedig kezdtem egyre jobban megismerni, érdekes dolgok derültek ki róla...

tudom borzasztó viselkedés (azért is írok ide hogy minnél hamarabb vége legyen), de egy ideje megpróbálom elkerülni, nem akarom hogy megöleljen, idegesít a közelsége!

viszont nem akarok olyan lenni mint az exe..

ő úgy hagyta ott hogy (ahhoz képest hogy egy osztályba járnak) nem beszélték meg, nem hagyott az ex még lehetőséget sem arra hogy megválaszolja a szakítás okát! csak egyszerűen megmondta hogy vége!

ez görénység! és én nem akarok ilyen lenni! még csak hasonlítani sem akarok rá!


mit csinálhatnék, hogy ezt elkerüljem?


Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, de előre is köszi a válaszokat!


2012. márc. 5. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kérdés hallod... -.-

Mondjuk megindokolod, hogy miért szakítasz vele ?!

2012. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D

eddig oké..

csak pont egy olyan emberről van szó, aki egy ilyen lépéstől teljesen összetörik.. én tényleg nem akarom őt bántani csak valahogy finoman a tudtára adni hogy mi a helyzet.

2012. márc. 6. 07:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyu, a szakítás ha szépen mondod, ha csúnyán, szar érzés. Szóval elmondod neki, hogy vége, ezért meg ezért. Kész.
2012. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!