Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után az ex visszamegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után az ex visszamegy az exéhez, vélemény?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja szíkatottunk, 1 év járás után. Nagyon csúnyán összevesztünk. Megtudtam, hogy visszament a volt barátnőjéhez, akivel előttem járt, 2 évig. Most együtt vannak. Mindez a szíktás után kb. 2-3héttel történt. Leginkább arra klennék, kíváncsi, hogy ez most scak azért van, mert pótléknak kell a csaj, vagy végig melettem is őt szerethette, szerintetek? Egyébként én is ismerem a lányt, régen jóban is voltunk. Köszi, előre is.

20/L



2012. márc. 10. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre így ismeretlenül nem tudunk válaszolni.
2012. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem senmkit nem ismersz aki hasonló kérdést ír ki. csak véleményt kérek, hogy szerintetek melyik a valószínűbb.
2012. márc. 10. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Az ex-ben az a jó, hogy nem kell újra meghódítani. Szóval ha valami másra vágysz, akkor sokkal könnyeben megkapod, mint bárki mást....

Szóval akár lehet hogy szimplán csak mást is meg akart ...

De ez nem jelenti azt, hogy benned ne lenne meg valami, ami abba a lányban megvan. Szomorú, de mi pasik gyakran vagyunk ilyenek.

Ha nagyon fáj igyál inkább pálinkát! Aztán este feküdj össze valakivel :D


21/F

2012. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: mit értesz az alatt h gyakran vagytok ilyenek? :D ez komolyan érdekelne, hogy gogyan képes valaki visszamenni az exéhez akit már nem szeret( hiszen otthagyta), és elhagyni valakit, akit szeret, csak egy veszekedés miatt??
2012. márc. 10. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Két megoldás lehetséges:

1. Vagy te voltál az ex pótléka, de - bocsi a megfogalmazásért - nem váltál be!

2. Az ex, aki most jelenidő a te pótlékod. Ha érzett még valamit a pasi iránt, az könnyen megkaphatta. Így vigasztalódik.

DE: egy ilyen hapsiért egyébként sem kár. Jobbat érdemelsz és biztosan meg is találod :D

2012. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Félre értettél, ez nem szeretetről szól, csak szexről.
2012. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és első kérdésedre: segfejek. Tudom, mert van önkritikám, mert én is képes lennék erre, csak mégsem teszem.
2012. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Ha akkor is jóban voltak... Viszont szerintem is csak dugócimbi kellett, búfelejtőnek. A pasik hülyék. Exem pl szakítás után rányomult a húgomra (tudom, hogy nem vonzódik hozzá, mondta, hogy aranyos kiscsaj, de nagyon gyerek a 17 évével), hogy engem idegesítsen. Csak lestem, mikor elhívta :O. Még jó, hogy tesóm észnél van, megmondta neki, hogy ha engem akar bántani, válasszon másik módot. 21 éves "érett" felnőtt. Na, ő vagy dugni akart, vagy ló helyett jó a szamár.


Ne foglalkozz vele, az ilyen húzások azért vannak, hogy bántson. Bár épp azért csinálja, mert neki mennyit jelentettél.

2012. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Leginkább arra klennék, kíváncsi, hogy ez most scak azért van, mert pótléknak kell a csaj, vagy végig melettem is őt szerethette, szerintetek?



Szerintem az utóbbi. Mielőtt még elolvastam volna a részleteket, már rögtön erre gondoltam.

2012. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!