Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy csak a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy csak a szex miatt van velem?

Figyelt kérdés

Majdnem megcsalt, azt mondta elmúlt a láng és szakítottunk, de utána kibékültünk.

Szakítás előtt sokszor mondta, hogy nincs kedve a szexhez, mert fáradt, meg én nem veszem ki a részem rendesen. De így is sokszor csináltuk, csak a hozzáállása volt fura.

Aztán most békülés után minden egyes alkalommal amikor találkozunk kétszer minimum akarja, szinte letámad, mikor még be se értem az ajtón. Amúgy meg sokszor morog velem, minden apróságon...


2012. márc. 8. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
úhh... ezt inkább hagyd. nem biztos hogy csak azért van veled, de.... de lehet hogy csak azért. hagyd ott. nekem nem tetszik. mi az h majdnem megcsalt aztán még neki áll feljebb. dobd ki. durván
2012. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy békülés előtt járt máshoz is,most pedig csak te vagy neki.
2012. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy haver volt így. Azért akart állandóan szeretkezni a párjával, mert bár ott volt a másik, de nem tudott dönteni, próbálta az érzelmeit a régi felé terelni, azt hitte a szex által ez menni fog. De kiderült felesleges vergődés volt, elhagyta és a másik nővel él már 2 éve.
2012. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!