Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatot, ahol a kommunikáció nem működött, de szerelem van érdemes megmenteni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a szex jó, de lelkizni, beszélgetni nem tudtok? Hát szerintem így nem jó.
2012. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 archon ***** válasza:
75%
Itt 2 verzió lehet, 1. nincs beszéd, de hangosak a gondolatok, az úgy oké. 2. nem tudtok beszélgetni, kínos csend, akkor sajnos hagyni kell a manóba, a jó kapcsolat addig tart, amíg tudtok egy jót beszélgetni.
2012. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
28
2012. márc. 10. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
ha szereted a lányt érdemes megmenteni a kapcsolatot
2012. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátnőm, akivel nem lehetett kommunikálni. Másfél évig voltunk együtt, de nem kellet volna annyi ideig sem. Egyszerűen nem figyelt arra, hogy mit mondtam, nem fogta fel, csak gyötrődés volt. Nem beszéltünk meg semmit, a problémákat sem. Azt sem tudtuk megbeszélni, hogy többet kellene beszélgetnünk.
2012. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
80%

Kicsit reagálva archon válaszára is: egyetértek, hogy ha "hangosak a gondolatok", ha tudnak egymás gondolataiból is olvasni a felek, akkor működhet, de szerintem ezzel is vigyázni kell.


Mindent nem lehet és szerintem nem is kell kitalálni, hogy mire gondolhat a másik, minek örülne, hogyan érzi magát stb. Fontos, hogy képes legyen minkét fél a nyílt kommunikációra is, az viszont igaz, hogy amit odafigyeléssel is lehet kezelni, azt nem kell feltétlenül szavakba önteni.


Szerintem, ha tartósan nem egyforma a két fél kommunikáció-igénye és ezen nem tudnak változtatni, abból elégedetlenség és az kikezdi a szerelmet is.

2012. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kommunikáció a kapcsolat alapja.

Ha nincs alap, nincs mire építeni.

Akkor miről beszélünk?

2012. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!