Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány szeretne egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés

1) kedves, udvarias, romantikus de kicsit visszahúzódott

2) nem szeret vedelni, az egyeszajkas kapcsolatokat, vad bulikat, a hosszú és mély kapcsolatok híve de azért párjával nagyon kívánja szereti a szexet

3) érdekli miden ami elektromossággal , űrkutatással, bio-mérki tudományokkal , magfizikával, húr-elmélettel, ókori civilizáció kutatással, tiszta energia termeléssel stb. kapcsolatos ( szinte minden )

4) egyelőre nem dolgozik de jó munkalehetőségei vannak miután elvégzi az egyetemet

5) a későbbiekben szeretne kutatói pályán elhelyezkedni

6) első sorban olyan társat szeretne aki hasonló dolgokat szeretne elérni az életben

7) de nem csak a tudomány és a fokgolyón lévő élet jobbá tétele a célja hanem szeretne megnősülni s gyerekeket is szeretne

8) a kutatói munka mellet egyik nagy álma , hogy feljusson a az űrbe s a jármű építésében is rész szeretne venni...

23 éves

Nos lányok van olyan lány aki ilyen pasit szeretne ?


2012. márc. 10. 16:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
én szánnék időt a páromra is :), nem lenne egész életem a tudomány
2012. márc. 10. 17:04
 12/25 Avery22 válasza:
100%
Szerintem minden zsák megtalálja a foltját ne aggódj majd jön valaki aki szeret téged. De várnod kell még rá.
2012. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nincs bajom az ilyen fiúkkal, kifejezetten szeretem, ha egy fiú reál beállítottságú (éljenek a mérnökök), de csak akkor, ha nem csak erről lehet vele kommunikálni. Kár, hogy élből kizártál köreidből, mert én kifejezettem műveletlen vagyok a témában, nem is nagyon érdekel, mert rettenetesen humán érdeklődésű vagyok (irodalom-idegennyelvek)és töriből sem kedvencem az ókor, de éppen ezért szeretem, ha a fiú, aki velem van, "kiegészít" :D
2012. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%
jéézusom xD tipikus lúzer pasi akit leírtál, 100% hogy még szűz 23 évesen is (hacsak nem Brad Pitt kinézetű)! Na mind1, jót röhögtem ilyen pasi a kutyának sem kell, remélem nem magad írtad le :/ 21/F
2012. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Te csak hiszed, hogy nem kell a kutyának sem!
2012. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
15%
Én egy kis anyuci szoknyája alatt élő, ronda pattansos, csillagokat bámuló, fizikus agyú lúzert tudok elképzelni ezek alapján. Ilyen pasi viszont tényleg nem kell a kutyának sem, főleg hogy több a pasi mint a csaj, szal lehet bőven válogatni.
2012. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Miért kell minden fizikust bántani?? Nem egy olyan ismerősöm van, aki amellett hogy fizikus, adonisz, és ilyen lelkületű. Persze mindenre van ellenpélda... de jelen esetben nem hiszem, hogy erről lenne szó.

2012. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
31%

nem azzal van a baj h fizikus, szép tudomány a fizika amúgy

Adonisz? Ha az lenne akkor nem kérdezne ilyet hogy "kinek kellenék?" hanem válogatna a sorban álló csajok között.

Szóval szerintem ez a szerencsétlen sorstárs még 23 évesen is szűz, természetesen nem azért mert fizikus, hanem mert ronda mint a bűn.

2012. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Érdekes figura lehetsz:)Szerintem, ha mással nem foglalkozol, akkor meg lehet unni a dolgot, meg a humorérzék is fontos....és gondolom nem csak jó tulajdonságaid vannak, mint ahogy ide leírtad.Szívesen beszélgetnék veled,( kapcsolatom van, szóval nem amiatt)csak a kutatói dolog miatt, ha van kedved, írj privátot:)
2012. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

:-) lehet igazad van, lehet nem... de egyet még had szóljak bele: sokan vannak akik jól néznek ki, viszont önbizalmuk nincs, így viszont párt sem találnak,

én pl. hiába vagyok fizikus és jó a beszélőkém, sosem fogok párt találni

2012. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!