Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány szeretne egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés

1) kedves, udvarias, romantikus de kicsit visszahúzódott

2) nem szeret vedelni, az egyeszajkas kapcsolatokat, vad bulikat, a hosszú és mély kapcsolatok híve de azért párjával nagyon kívánja szereti a szexet

3) érdekli miden ami elektromossággal , űrkutatással, bio-mérki tudományokkal , magfizikával, húr-elmélettel, ókori civilizáció kutatással, tiszta energia termeléssel stb. kapcsolatos ( szinte minden )

4) egyelőre nem dolgozik de jó munkalehetőségei vannak miután elvégzi az egyetemet

5) a későbbiekben szeretne kutatói pályán elhelyezkedni

6) első sorban olyan társat szeretne aki hasonló dolgokat szeretne elérni az életben

7) de nem csak a tudomány és a fokgolyón lévő élet jobbá tétele a célja hanem szeretne megnősülni s gyerekeket is szeretne

8) a kutatói munka mellet egyik nagy álma , hogy feljusson a az űrbe s a jármű építésében is rész szeretne venni...

23 éves

Nos lányok van olyan lány aki ilyen pasit szeretne ?


2012. márc. 10. 16:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Hát ebben az esetben kár h nem vagyok lány, mert ên imádom az ilyen fiúkat :) 17F
2012. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

hozzám a 23 éves kicsit fiatal:)

de amúgy, ez egy dolog, amit leírtál. kinézetet nem ír le, és azt se lehet tudni, hogy mennyire passzolna valakihez a világnézete, minden, amiről gondolkodunk, stb. stb.

2012. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
fokgolyón = földgolyón
2012. márc. 10. 16:31
 4/25 A kérdező kommentje:
kinézetem : 176cm magas , sötétbarna haj, kék szem, test-súj 80kg
2012. márc. 10. 16:34
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

"feljusson a az űrbe" aztán vissza se jön?


érdekli miden ami elektromossággal , űrkutatással, bio-mérki tudományokkal , magfizikával, húr-elmélettel, ókori civilizáció kutatással, tiszta energia termeléssel stb. kapcsolatos ... első sorban olyan társat szeretne aki hasonló dolgokat szeretne elérni az életben " huhh nehéz lesz ilyet találni:)

2012. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

sajnos igen :) nehéz ilyet találni

nem mondtam , hogy nem akarok visszajönni és azt sem mondtam , hogy minden kell érdekelje ami engem csak úgy nagyjából

2012. márc. 10. 16:38
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

En nekem tetszenek az ilyen stilusú, gondolkodású férfiak, viszont házassàgot nem kötnék velük.

Soha nem lenne szabad ideje, mert csakis az érdeklõdési köre és a kutatàsai kötnék le!

2012. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, olyan lányokat, mint én :-)

Számomra minden a fizika, fizikusit végzek épp, korosztály stimmel. Szóval ajánlom a természettudós, mérnöki pályán mozgó csajokat.

22/L

2012. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%
Az 1. ponttal már elvágtad magad a lányok nagy részénél, hacsak nem nézel ki nagyon jól.
2012. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

Én a társaság centrikus vicces vidám, laza optimista srácokat kedvelem. Magam is ilyen vagyok ezért nehezen tudnék megismerkedni a visszahúzódóbb fiúkkal. Nekem a tudományos érdeklődésed egy picit sok. Szeretem az okos fiúkat, de azért ne legyen olyan sokkal okosabb nálam :D Amúgy mázlis vagy, hogy egyetemen tanulhatsz... Ki tudja mit hoz nekem a jövő az új oktatási rendelettel :(

17/L

2012. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!