Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod azt mondaná neked h : beszéljük meg h nem csaljuk meg egymást" akkor benned vagy magában nem bízik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 20:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyeseknek nem esik le. :D
2012. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

huppsz...te vagy a lány..öööö


Akkor is ugyanez a szitu csak fordítva!!

2012. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
jólvanna! este van hosszú napom volt, és még tart reggel 8 ig! :)
2012. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

ja ,és én nem csaltam meg ..de az ő jelenlétében is voltak pasik akik kifejezték h értékesnek és vonzónak tartanak ..bár ő ezt nem akarta észrevenni.


(és! nem játszottam rá)


olyan hipotézise volt h ha rezeg a léc picit is egy kapcsolatban akkor a nő rohan megdugatni magát ..én meg csak pislogtam kerek meredt szemekkel ..mert elvből nem tennék ilyet. első körben magam miatt. nekem nem fér bele.

2012. márc. 9. 20:44
 15/20 A kérdező kommentje:
tehát én arra gondoltam h ő igazándiból magában nem bízik.
2012. márc. 9. 20:45
 16/20 anonim ***** válasza:
én továbbra is azt mondom h van a képben egy (most már azt mondom h másik lány)! minden kommentemet vegyél fordítva! és ennyi!
2012. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem benned. Ha önmagának szánta volna ezt a dolgot, akkor fejben elintézi. Persze az is lehet, hogy már megtette és lelliismeretfurdalása van.
2012. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Csak azért válaszolok, hogy több ember véleményét olvasd.


Egy normális kapcsolatba nem fér bele a megcsalás, ilyesmit nem kell megbeszélni, alaptétel.

Ha a barátod ezt mégis meg akarja beszélni, akkor okkal vagy ok nélkül, de ugy gondolja hogy nem vagy/leszel hüséges hozzá. Ezen nincs mit tovább ragozni.


35/F

2012. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Elég kevés ez az infó ahhoz, hogy relatíve biztos választ kapj.

Nem lehet, hogy volt már olyan barátnője, aki megcsalta? Mert az én baráti körömben is van olyan srác, akit megcsalt egy exe, aztán amikor kiderült, még a csajnak állt feljebb, mert "hát azt nem beszéltük meg, hogy ilyet nem lehet". Jó nagy gyökér volt a csaj, de attól még mély nyomot hagyott ez a dolog a srácban.


Szerintem az lenne a legjobb, ha tőle kérdeznéd meg, hogy ezt miért mondta. Üljetek le szépen, és beszéljétek meg.

2012. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hát szerintem magában nem bízik de ezt beszélyétek meg
2012. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!