Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tegyem neki? Vagy tettessem, hogy semmmi baj? Magától el sem mondaná?!

Figyelt kérdés

Nem igazán élek facebookon, sőt kifejezetten utálom mert egy kapcsolatgyilkos, ebből kifolyólag nem is használom, csak nagyon ritkán.

Nem tudom milyen eltökélésből ma leültem, és elkezdtem barátom adatlapját böngészni, hogy mik történtek vele régebben. Eddig soha nem tettem ilyent, mert nem is igazán érdekelt. Ma is valószínüleg az unalom vitt rá. Szóval minden rendben volt ameddig meg nem láttam, hogy elkötelezett volt.

Erről persze egy szót sem szólt nekem, és az alá került hozzáírogatásokból látszik, hogy komoly. Igaz, hogy 2 éve volt, de akkor is. Egyszerűen csak nem tudom elhinni, hogy eltitkolta elöllem, hogy vőlegény volt.

Olyanokat írtak, hogy nagyon vigyázzon a lányra, meg stb. és ő olyanokat írt vissza, hogy egyértelműen, ő a mindene, védelmezni fogja mindig, nem fogja elhagyni, lehető legtöbbet megteszi, hogy jól érezze magát a lány stb stb ....... pont amiket most nekem mond.

Én nagyon szeretem őt, és ő is szeret engem, érzem, de nagyon nem szeretnék benne csalódni, és most nem tudom hogy álljak a dolgokhoz.

Valaki valami jó tanácsot, kérlek :(


2012. febr. 27. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel akkor abba a lányba volt szerelmes, egyértelmű hogy róla gondolt ilyeneket...most meg téged szeret, veled akar lenni...ne generálj problémát, ha nincs!
2012. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy mi volt vele.. lehet a csaj megcsalta, átverte stb, és egy az egyben kitörölte magából az egészet.. nem értem én ezt.. miért kell ezzel foglalkozni?
2012. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
és ráadásul szomoruú fej.. ez tényleg probléma-generálás, semmi más. látom, h tényleg unatkozol..
2012. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

A múlt az már múlt, lehet azért nem szólt mert félt, hogy elhagyod. Megértem, hogy most nagyon fáj, de 2 évvel ezelőtt nagyon rég volt:) Most már csak téged szeret:) Ha te lettél volna ilyen helyzetben elmondtad volna? Mindig gondold át, te mit tettél volna, mert nagyon sokan beleesnek a hibába, hogy vagdaloznak olyan dolgokkal, amikkel Ő maguk sem tudnának mit kezdeni. 14L

U.I: Kérdezz rá, más megoldás nincs.

2012. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben szerintem a humor az egyetlen út.Hozd szóba, de tedd viccesen. Nem érzi így számonkérésnek, hiszen nincs is okod rá. Két év hosszú idő. Szerintem fel sem merül benne, hogy eddig még nem nézted meg a lapját, hiszen aki facebookozik, annak az tűnik egyértelműnek, hogy már túl vagy rajta. Szerintem úgy gondolja, hogy épp úgy nem tulajdonítasz jelentőséget az ott látottaknak, mint ahogy Ő.
2012. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó tanács: Hagyd az egészet a fenébe!

Minek foglalkozol a múltjával??? Az te előtted volt, nem pedig miközben már megvoltál neki!!!

Az ember van amit elmond a múltról, van amit inkább mélyen magába temet és nem is akar emlékezni rá.

Az is lehet hogy az a kapcsolat olyan fájdalmasan ért véget hogy nem akar emlékezni sem rá.

Ne a múltjára legyél féltékeny, hanem éld vele a jelent.


Én sem kérdezősködöm a párom volt barátnőiről, nem is akarok róluk tudni (tudok annyit hogy mindig őt hagyták el, mindig megcsalták, emiatt bizalmatlan volt velem az elején, de sikerült megszereznem a bizalmát 8 éve vagyunk együtt), bőven elég annyi hogy velem boldog. És ő sem kiváncsi az én volt pasijaimra.

2012. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell a multjaval foglalkozni, a mult az mult a jelen meg jelen. gondolom neked is voltak kapcsolataid, voltal szerelmes elotte is, es akkor azt gondoltad hogy az az illeto a mindened. az meg hogy volegeny volt nem nagy dolog, sajnos sok fiatal elkapkodja ezt a dolgot es rogton eljegyzes aztan sok esetben utana nem lesz belole semmi. szeritnem csak felfujod a dolgot.
2012. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én minden pasimnak azt mondom,írom,hogy ő az igazi.És???????????
2012. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

szerintem ez meg gáz!

Mindenki tudja csak pont az nem akivel együtt van?

Ezt el kellett volna mondania az elejen,ebböl nem lett volna semmi baja,ha elmondja öszintén.

2012. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért kellett volna neki elmondania. Őszintén szólva, én nem nagyon örültem volna, ha annak idején a párom megsértődik azon, hogy nem említettem meg neki valamit a múltamból. Mindent fokozatosan mondtam el, volt, amit egy év után. Mindennek megvan a maga ideje. Ha el szeretné mondani, elmondja majd, ha nem, akkor el kell fogadnod, de ha erőlteted, az nem túl célravezető. Én örülnék, ha megtisztelne a bizalmával, és ő maga mondaná el egyszer.


L22

2012. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!