Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor előszőr a barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor előszőr a barátja elött pukizik valaki az mért érzi nagyon cikinek amikor ez egy természetes dolog?

Figyelt kérdés

a minap nagyon ciki volt ... tök elvagyunk romantika ,,, hangulatvilágítás ...stb.. és egyszer csak pukiztam ...és annyira égő volt ...nevetett meg én is de mégis annyira szar helyzet volt...

veletek volt már ilyen?

milyen helyzetekben volt ?


2009. jún. 9. 23:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Méghogy a lányok pukiznak:D

legjobb amikor rájössz hogy soxor büdösebbet mint egy pasi!

xD

f/34

2009. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ő nem szokott elöttem .. múlkor sétálgattunk és mondja nekem hogy nagoyn kell neki ... aztán előrekülött h tudjon... :p
2009. jún. 10. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!