Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor előszőr a barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor előszőr a barátja elött pukizik valaki az mért érzi nagyon cikinek amikor ez egy természetes dolog?

Figyelt kérdés

a minap nagyon ciki volt ... tök elvagyunk romantika ,,, hangulatvilágítás ...stb.. és egyszer csak pukiztam ...és annyira égő volt ...nevetett meg én is de mégis annyira szar helyzet volt...

veletek volt már ilyen?

milyen helyzetekben volt ?


2009. jún. 9. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá tudományos magyarázatom, a lényeget te magad le is írtad válaszképpen.Nevettetek egy jót.Ehhez csak egyet tudok hozzáfűzni.Egy ilyen kis aprócska incidens negyven év múlva is nevetést csaljon ajkaitokra.
2009. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg a barátod is azok közé tartozik, akik abban a hitben élnek hogy a lányok bizony nem pukiznak, ahogy nem is böfögnek és nem is kakilnak
2009. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: "nevetett meg én is" ebből te hogy szűrted le azt a hülyeséget amit írtál?
2009. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy kínjába nevetett, hogy ennyire félre volt vezetve és rájött a valóságra, ekkor beleőrült és elkezdett szakadni.. =) ennyi :D
2009. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nevetett, az sztem semmi rosszat nem jelent. Amúgy értelmesebb fiúnak eszébe jut, hogy a lány is ember, és elfogadja, mert gondolom ő is szokott, nem??
2009. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, de gáz :D szerintem ebben semmi ciki, barátnőmnek mikro első randink volt és ültünk a tóparton úgy korgott a gyomra, h olyat se gyakran hallottam... persze nem folyton csak egyet-kettőt, de én azonnal kérdeztem, hogy mit vegyek neki mert gondolom éhes... persze ez a pukis dolog más, de nem ciki...
2009. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után már lehet.
2009. jún. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi mi fiúk ezen csak nevetünk egy jót , velünk sokkal gyakrabban előfordul. ha előttünk pukizik valaki az annyira nem ciki mint ha csajok között pukiznál.
2009. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát mi még csak 1 éve vagyunk együtt de én nem is szoktam elötte csak véletlen volt .. és ma ahogy jöttünk suliba a buszon persze mondta nekem a tegnapit és ezzel piszkált és tök idegesített :(
2009. jún. 10. 09:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
mosolyogj vele együtt egy jót, fogd fel máshogy :P csak azért is húz vele mert tudja h neked ez ciki, és figyeli a reakciókat meg sztm szeret csipkelődni (ha neki is annyira ciki lett volna, valszeg nem hozná fel a témát) :D ha ő is szokott előtted akkor nyugodtan visszavághatsz vmivel :P ne érezd kellemetlennek a dolgot :)
2009. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!