Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget ért a kapcsolatom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért a kapcsolatom és sok nekem a megmagyarázhatatlan amiket szeretnék tudni szerintetek hogyan is van?

Figyelt kérdés
Az első az hogy a pasim mért hazudta : Az első igazi kapcsolata (akivel elvesztette a szüzeségét is) egy barátnőjével történt, előszőr barátok voltak és aztán kipróbálták az együttjárást azaz elkeztek testi kapcsolatokat folytatni egymással. Majd valami okból szakitottak (mai napig nem derült ki mért) pedig egymás lelki társai voltak és a lány nem volt szűz de a fiú igen. És megmaradtak barátoknak. Majd összejött velem ez a fiú, és 1-2hónap együttjárás után jöttem rá hogy akivel ő msn-en beszélget az a lány az ő barátbarátnője és mikor nem volt a szobában és bevolt jelentkezve msn-en elolvastam miket beszélget azzal a lányal igy jöttem rá hogy az, majd számon kértem és csak akkor valotta be ezeket róla. Majd azaz érzésem támadt hogy szakitani kéne vele, mert az a lány jobban illik hozzá mint én, egyhullámhosszan vannak és mindent megbeszélnek szó szerint mindent, és a bizalmasa is, ergo hallgat arra a nőre. Tömörre forditva a szót féltékeny voltam arra nőre, aztán jött még egy próbléma a pasival az anyja nem kedvelt engem mert nem ugráltam őt körbe mert én csak a pasimmal törödtem mikor átmentem hozzájuk. Aztán még az a baja is volt velem hogy a családom nem gazdag, mert ők jobban álltak anyagilag mint mi, tehát az anyja lenézet engem emiatt. Aztán a pasim nem tervezet velem semmit, csak úgy járogatunk nem tudtam rá számitani sose mikor kellett volna hogy támogassan lelkileg mert magam alatt voltam, személyiségileg nagyon ellentétek voltunk, teljesen másképen gondolkodtunk és ő egy tipikus mama kedvenc mert mindig mindent az anyja kedvére tett és ha az anyja engemet megsértett az anyja oldalára állt nem az enyémre belém magyarázta sec perc alatt hogy én vagyok a hibás nem az anyja és ezzel engemet nagyon megbántott. De nem érdekelte mert neki az volt a fontos hogy az anyja mit érez és ő hogyan látja. Viszont a legfurcsább az hogy hiába az ellentétek a mama kedvence dolog mikor elkeztem vele járni bele szeretem 2héten belül mert nagyon szép, és volt benne valami ami megfogott a humora, a játékossága a kedvessége amik nagyon megfogtak, és annyira mélyen éreztem iránta hogy ez a sok negatív dolog nem érdekelt csak fájtak nekem. Majd 2év együtt járás után szakitottam vele, elegem lett hogy nem tart sehová a kapcsolatunk hogy csak járogatunk és az anyja mégmindig utál, ő meg még mindig jobban van az exével talán meg is csal vele csak nem volt rá bizonyiték és az hogy nem tervezet velem semmit és az hogy nem voltam neki fontos sose semmit nem tett meg értem amivel bizonyitotta volna. Csak én voltam a nagy hülye hogy elvakultan szeretem, nagyot csalodtam a szépfiúkban miatta. Egyszóval arra lennék kiváncsi hogy miért volt ilyen? A miérteken rágodok de azt tudom hogy helyesen tettem hogy véget vetettem ennek ráadásul még csak nem is akarta azt hogy ne legyen vége, elfogadta és kész azóta nem is hallok róla.
2012. márc. 9. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű nem voltál elég fontos neki! Felesleges rágódni a miérteken, hisz ha tőle megkérdeznéd ő maga sem tudna válaszolni.. nem hogy én, vagy akárki más!

Múlt, elmúlt...

20/L

2012. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem se voltál neki annyira fontos, nekem az jött le,ahogyan leírtad,hogy TALÁN még az ex barátnőjén nincs túl ( ha szerelmes volt belé), vagy csak lehet azért volt veled, mert ha nincs ló j a szamár is..:/ Amúgy hasonlít a te eseted az enyémhez, és sajnos én is sokat rágódok rajta :(
2012. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!