Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lépjek vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lépjek vagy várjak?

Figyelt kérdés
van egy srác, akivel életemben eddig csak egyszer találkoztam, de már akkor beleszerettem (ez 1 hónapja volt), elkezdtünk beszélgetni úgy 2 hete és szeretnénk találkozni is.Egy bálon találkoztunk először és akkor is én kértem fel táncolni, most pedig a beszélgetést is én kezdeményeztem, de tesóm jóban van vele és neki azt mondta szeretne velem összejönni. De akkor most mire vár, h. én lépjek először? Segítsetek, mit tegyek...
2012. márc. 9. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kellenél neki, lépett volna. Ne alázd meg magad még jobban. "Felkértem táncolni..a beszélgetést én kezdeményeztem"


A kezét, ha lehet még ne kérd meg! :) :)


23/N

2012. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg inkább lépj te!
2012. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

#1:

Miért ne léphetne a nő?

Lehet nagyon félénk a srác.

2012. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha a tesódnak ezt mondta, az azt jelenti, hogy zöld az összes lámpa. Döntsd el, mi ér többet, az önérzeted, vagy a srác, akibe beleszerettél. Szerintem lépj, és ha találkoztok, hintsd el, hogy keressen ő.
2012. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is amellett vagyok, hogy ha eléggé kellek neki, akkor tegyen végre valamit ő is. Ha így mész bele egy kapcsolatba, hogy minden lépést te tettél meg, akkor annak előbb-utóbb meg lesz a böjtje.


28/n

2012. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!