Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire undok a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire undok a barátnőm, igazat mond, vagy csak féltékeny?

Figyelt kérdés

A sztori :


Tavaly jártam 1 sráccal elég rövid ideig, akivel fél évvel azután összejött az a barátnőm, akit 3 éve ismerek. Nah m1, ezt lenyeltem. Nem is akartam beleszólni,sőt örültem neki :)

Deee nekem is volt azóta pasim, szakítottunk. Most pedig tetszik valaki :$ És mondom megosztom már vele, elküldtem neki msn-en a képet.. legalábbis próbáltam.. reakció: el se fogadta, és ezt mondta: " ő teccik neked?:S" mondom igen, mibajod van vele?.. mire ő : " vele semmi, csak neki nem az olyan lányok tetszenek mint te.. " na ez szivem ütött.. Egyébként kb minden fiúnál ezt csinálja.. Nagyon zavar engem :S

És ha olyan fiuval szakítottam, aki neki is tetszett, akkor én voltam a sz.r.. Szeretem bnőmet, de télleg ezt érdemlem???:S

Amikor nemrég 1 másik fiuval alakulgatott vmi, neki is olyanokat írt msnen h többet érez iránta mint barátság.... háát én nem tudom :S

HELP!:(


2009. jún. 9. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már én is így, csak nekem rosszabb volt, rokonom is volt a csaj... Beszéld meg vele, mert rámehet a barátságotok! Később csak jobban és jobban fog zavarni ez a szituáció.
2009. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves a bnőd az tuti, de nehogy már miatta légy szarul, ha ezt csinálja veled, akor nem érdemli meg, hogy egyáltalán a bnője is légy. Sőt, még te voltál jó fej,hogy az első ilyen alkalomnál még elnéző voltál, nem tűrhetsz te sem a végtelenségig. Légy erős és válassz a szenvedés és a bnőddel való alapos beszélgetés valamint az esetleges ténytől hogyő ezeket nem érti hogy miért vagy rá kiakadva akk meg int neki búcsút, aztán majd visszasírja magát vagy elmegy. Adj neki ultimátumot vagy befejezi ezt... vagy vége a barátságnak.
2009. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátság?szerintem egy barát nem mond ilyet és nem tesz ilyet
2009. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már nem azért,de szerintem féltékeny rád,lehet azért cikizi le vagy lopja el,mert zavarja hogy te kb. mindenkit megkaphatsz XD milyen bnő az ilyen?(amugy nálam ugyanez a szitu,csak én vagyok féltékeny,de inkább magamba folytom,nem csinálok ilyet a bnőmmel,mert ő tényleg fontos nekem)
2009. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság. Sajnos mindig vannak ilyen csajok, akiknek mindig a barátnőjük pasija kell. Az ilyet el kell küldeni. Nekem olyan barátnőm volt, aki mindig meg volt róla győződve, hogy a barátnőink mindegyik pasijának ő bejött régen. Tehát minden pasinak tetszett. Aztán persze szépen kiderült, hogy volt olyan pasi, aki a nevét sem tudta, nem hogy bejött volna neki. Szép lassan el is felejtettük a csajt. Azért senkinek sem esett jól, hogy ha pl. férjére mondta vkinek, hogy ő annak idején mennyire tetszett neki. Még valóban így is lett volna, az ilyet akkor sem illik elmondani, pláne ha más nem is volt köztük.
2009. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!