Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem járunk, de mégis úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem járunk, de mégis úgy féltem mintha a barátnőm lenne, és még féltékeny is vagyok rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány haverom,akibe az utóbbi pár hónapban beleszerettem,de nem kezdeményeztem nála se semmi.Csak fiú barátai vannak.Mikor mondja,hogy ezzel és ezzel elmegy ide vagy oda,előjön belőlem a féltékenység és elkezdem félteni,hogy ő van egyedül lány aztán egy csomó fiú veszi körül.. Vajon jól van ez így?


16/F


2011. jún. 26. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ez így jól, tessék szépen összeszedni magad és rányomulni a csajra, különben meg pár hét múlva itt fogsz sírni, hogy miért nincsen barátnőm.
2011. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.Minél hamarabb csinálnod kell valamit, mert különben azon kapod magad hogy, a lánynak már van barátja!Ha ez bekövetkezik magadat fogod hibáztatni, és teljesen elkenődsz.Remélem hasznos volt a válaszom.
2011. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha neki fiú barátai vannak inkább akkor te is csak egy fiú barát vagy és nem akar tőled semmit... Hiába is nyomulnál rá... tudom, mert én is ilyen vagyok.


Vannak srácok akiket megismerek és csak haverok és nem is lehetnek mások. Haverral nem kezdenék soha. És van akit megismerés pillanatától szeretek, nah neki van esélye csak.


Persze minden eset más, úgyhogy lehet h van esélyed a lánynál... de te biztos szereted? Barátságból is féltheted...

2011. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Plátói szerelemre miért ne lehetne féltékeny az ember?
2011. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Tudja ő azt jól, hogy szerelmes vagy bele, a szerelmet nem lehet eltitkolni, nem kellenek szavak hozzá. Ha ő is úgy nézne rád, már kialakult volna valami. A féltékenység nem jó, főleg ha ki is mutatod, azt fogod csak elérni, hogy eltávolodik tőled.
2011. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!