Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny-e a Barátnőm? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny-e a Barátnőm? Többi lent.

Figyelt kérdés

Féltékeny-e a Barátnőm, ha MINDEN munkanap megkérdi, hogy a munkahelyemen egy lány bent volt e, és ha igen, hogy köszönt, miközben a lány barátja is a munkahelyen dolgozik és az apja az ügyvezető. január 3óta dolgozok itt és azóta arra kér hagyjam itt a munkahelyet.:S Pedig az ország azon felén lakunk, ahol nem nagyon lehet munkát találni, sztem meg kéne becsülni ezt. Ráadásul nem is keresek rosszul..Én elégedett vagyok a fizetéssel. Féltékeny-e a Barátnőm, ha nem mehetek el egyedül a munkaügyi központba, mert ott is egy fiatal lány a recepciós és Barátnőm elmondása szerint jön velem nehogy rámmásszon közbe soha semmi közöm nem volt a recepcióshoz és soha senki nem mászott még sehol se rám….Féltékeny-e a Barátnőm ha olyan helyzet adódik, hogy bátyám és a barátnője hazajön hétvégén, és a báttyám mondjuk elmegy a boltba, vagy füvet nyír..és a Barátnőm szóvá teszi, hogy biztos kettesbe vagyok a barátnőjével, meg biztos jól érzem magam vele, stb..

Féltékeny-e a Barátnőm ha már akkor húzza a száját, és ideges és nem lehet vele beszélni semmiről ha mondjuk a tescoba megkérdik, hogy van a tesco klubkártyám…vagy ha keresgélek a sorok között és megkérdezi az egyik eladó (persze lány) hogy segíthet e vmiben….És ezek már annyira bosszantanak( húú de enyhén fogalmaztam), hogy ha már észreveszem, hogy megint olyan jön idegrohamom van és kiabálok.alig tudok aludni.vagy 1 éve majdnem mindennaposak ezek.dec.be már anyáék is szoltak h hallják amikor üvöltözök.csapkodok.mert kikészit Barátnőm, h ilyen velem. amikor én tudom,,tudom..tudom magamról, hogy soha nem csalnám meg, nem is adok rá okot, nem is bulizok, és mégis ilyen…de talán magyarázat lehet az, hogy előttem volt egy barátja..UTÁLOM EZT..10hónapig,,és 10hónap után derült ki h az a paraszt minden nap megcsalta 10hónapon keresztül..és velem is bizalmatlan, pedig én aztán semmilyen okot nem adok erre:S talán egy pszihológus segithet? mert nagyon jó ezen kívül Kapcsolatom Vele.laktunk is már Együtt.

Hozzáteszem, hogy a mostani Barátnőm előtt alig volt kapcsolatom, szóval nem vagyok nagyon kapós.(Volt egy 3hónapos, és egy másfél hónap.ennyi).Nem tudnám soha semmilyen körülmények között a Párom megcsalni. Ja és ezt is a másfél év alatt ha nem mondtam neki 200szor.akkor egyszer sem. Nem iszok soha, nem dohányzom, nem járok semmilyen társaságba, barátaim se nagyon vannak. Kb 2 van akivel szinte csak msnen tartom a kapcsolatot. Ő mégis olyanokat kérdez amiket fent leirtam. én 23, Barátnőm 22 éves.

Mi a véleményetek?


2011. ápr. 9. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez már valóban bántó féltékenység. Nehéz ügy. Itt azt hiszem már csak pszichológus segíthet. Létezik ilyen pár terápia.
2011. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
54%
Igen, nagyon féltékeny, idegesítő lehet. Előbb hagynám ott a csajt, mint a munkahelyet. Meg fogod látni, hogy a féltékenység boldogtalansághoz vezet, teljesen tönkre teszi majd a kapcsolatotokat.
2011. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
19%

atyaég...én egy napig nem tudnám elviselni. nem, nem féltékeny. szerintem bolond. én menekülnék, de valami világrekorder tempóban, és vissza sem néznék a helyedben. akármilyen édi-bédi, őrült. hosszútávon meg nem valószínű, hogy jó ötlet egy dilishez kötni az életed...ja, utolsó jó tanácsként megadnám neki egy jó orvos nevét/címét/telefonszámát...keresse fel...


29/N

2011. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Én a helyedben elmondanám neki, hogy semmi értelme egy olyan kapcsolatnak, amiben ő ennyire nem tud benned megbízni. Mondd el hogy ez mennyire bánt téged, és hogy nem érted miért viselkedik így.

Nem nagyon értem a barátnőd, meg se fordul a fejében hogy ezzel a beteges féltékenységével elüldöz maga mellől?:S Dehát úgy látszik, hogy nem, szóval erre neked kéne felhívni a figyelmét.

Üljetek le, mondj el neki mindent. Ha szeret téged, változtatni fog a viselkedésén. Ha nem... nincs jövője a kapcsolatnak:(

2011. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Ez tiszta olyan mint az én volt párom, csak nőben...

És tudod mi a poén? Hogy kiderült, ő volt hűtlen hozzám, csak ezzel leplezte hogy neki ne legyen lelkiismeret-furdalása!

Ha ilyen csipp-csupp ügyek miatt féltékenykedik, nála súlyos önértékelési problémák vannak, és ezzel orvoshoz kellene fordulnia!

Nam az a szégyen ha ezzel elmegy a pszichológushoz, hanem ha ezzel együtt él!

Ráadásul nemcsak magát, de téged is tönkretesz!

Vagy meddig akarsz így élni? Amíg nemcsak kiabálsz, csapkodsz idegességedben, hanem esetleg elborul az agyad és tettlegességig fajul???

Vagy idegileg kikészít?

Beszélgess el vele róla, és ha nem akar elmenni veled, akkor mondd meg neki, hogy te így nem tudsz élni!

2011. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ténylkeg önértékelési problémái vannak, hisz betegség miatt felszedett kb 15kg-t, de nekem igy is maximálisan tetszik.de az önértékelésére ez nincs hatással.pesdig Őszintén Szeretem Őt
2011. ápr. 9. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!