Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kép? Kicsit unatkoztam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kép? Kicsit unatkoztam. Szerintetek feltehetem?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 8. 18:55
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Az a nadrág tényleg hülyén néz ki.. :D amúgy nekem olyan 'laza' a stílusom.. Ha valakinek nem tetszik sajnálom ;) és nem tudom mit mondjátok le ezt a felsőt, ha nem is láttátok rendesen :) amúgy az van ráírva hogy Beautiful life :)
2012. márc. 8. 22:30
 32/36 anonim ***** válasza:

Utálom ha valaki így túlöltözik! A sál nekem azt mondja hogy egyszerű vagyok ezért kipótolom a személyiségemet kellékekkel és ettől leszek egyéniség. A lepedőszerű ruházat a nemiség és a női szexualitás elnyomására utal. Legszívesebben nem adnék rád ruhát hogy megtanuld ne szégyellni és rejtegetni a testedet. A sminked is inkább csak olyan listaszerűen kipipálandó tétel és nem olyan hogy az tényleg sminkként működjön! A hajad is tök egyszerű.

Annyira snassz és semmitmondó ez a kép hogy az már aggasztóan beszédes is egyben.

Azt meg külön tudom sajnálni aki a nőiességet megcsúfolja az ilyen minimalista bárgyúan uniszexbe hajló irányzat azonosításával!


Hol marad a nemiség, a nőiesség, az izgalom?!

A férfi erőt sugároz, a nő meg....Hát nem ezt! :S


Ha legközelebb unatkozol, akkor vagy legyél közönségesebb (Mert még az is sokkal élettel telibb!) vagy porszívózz fel otthon anyád helyett, hadd örüljön!

28F

2012. márc. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
de nem ilyen vagyok!! :D.. ez csak úgy unalomból volt..
2012. márc. 30. 14:50
 34/36 anonim válasza:
Szerintem jólnézelki, bár a képből ítélve, kicsit szerény lehetsz :)
2012. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

03-30 14:50


Akkor most jöhetnek a bikinis képek!!!! ;) :D

2012. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
két ujjal ujjaznám az ánuszod, amíg nem sikítanál, majd orbitálisnagyot élveznék a szádba, és úgy smárolnék veled
2012. ápr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!