Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe lehet ezt még hozni?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de mostanában kezdem fullasztónak érezni az egészet. Úgy érzem, hogy megbolondulok, szabadságra van szükségem.Nem esik jól ha megcsókol, ha hozzám ér. Mindig is olyan volt kicsit, mint egy testvér, de most már szinte egyáltalán nem tudok "úgy" gondolni rá. Viszont szeretem és nem akarom bántani. Mit lehetne tenni a kapcsolat megmentéséért? Lehet egyáltalán..?

18l


2012. márc. 8. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte mert sokkal jobb a hitegetésnél, velünk is ez volt csak a lány hazudott össze vissza, nem bírta elmondani mi van kettőnk között, meg hitegetett és annyira összetört lelkileg, hogy alig tudtam talpra állni és ő hisz abban hogy mi barátok maradhatunk .)Szóval te ezt ne tedd beszélj vele szakíts tisztességesen, és ha tényleg hiányzik meg minden akkor még lesz esély újra kezdeni de az újra kezdésről ne beszélj a srácnak csak akkor ha biztos vagy benne. Második lehetőség beszéld meg vele mi a problémád és próbáljatok változtatni rajta ha meg akarod változtatni a helyzetet. De ha már felmerült a fejedben ez az első válasz szerintem jobb megoldás és utána majd lesz valahogy vagy vége vagy rá jössz hogy hiányzik.
2012. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!