Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban rendbe lehet hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban rendbe lehet hozni egy házasságot? Ha elhidegült a 2 fél egymástól?

Figyelt kérdés

40 körüliek vagyunk, de csak pár éve vagyunk együtt, de már nem a régi, én már lépnék kifelé. Vagy várjak a csodára? Van egy kisgyerekünk, ami nagyon visszatart.

Leginkább saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, aki már járt ilyen cipőben.


2012. jan. 22. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet rendbe hozni. Felmelegítve csak a töltött káposzta jó. A gyerek miatt viszont kénytelenek lesztek egy darabig együtt maradni, túlélni, ha nem akartok a gyereknek lelki törést okozni.
2012. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyerek szempontjából az még jó pár év lenne. Nem?
2012. jan. 22. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalat, de szerintem ez olyan mint a windows. Lehet foltozgatni meg karbantartani de sosem lesz már olyan amit rendesen lehet használni! Formázás és újratelepítés.


Elég idősek vagytok ahhoz h új kompromisszumokat kössetek és nagyon alkalmazkodjatok a másikhoz.

Próbáljatok ki egy nyílt verziót!

2012. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak félek a kisfiam szempontjából nem túl jó példa, hogy apa és anya, mint 2 idegen élnek egymás mellett. Semmi szeretet, gyengédség, amit lehet egy gyerek előtt és kellene is.
2012. jan. 22. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Mi 3 évet külön töltöttünk és utána rázódtunk össze újra ... mondjuk a gyerekek megszenvedték. De ez hosszabb sztori, hogy mi hogyan történt ...
2012. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Együtt éltetek, vagy külön háztartásban? Az én szüleim együtt vannak, de mint két idegen ők is. Én annyira érzem magamon, ezt a távolságtartó viselkedést, hogy ebben nőttem fel, nem akarom a kisfiamnak ugyan ezt.
2012. jan. 24. 10:36
 7/8 omba ***** válasza:

Én leléptem, mert úgy éreztem, az egy nagy semmi, anyuka este el a gyerekekkel aludni, jó utána a közös ágyban csak összetalálkozunk, node beszélgetni, vagy bármi ilyet, hát azt nem.

Nem tudom, jól tettem-e, a kicsik nagyon szeretnék, ha visszamennék, néha meg már egész értelmes dolgokat is lehet beszélni az anyjukkal is, de erősebb benne a sértődöttség.

Meg nem is hiszem, hogy 40-hez közel meg tud változni.

Szóval....

De bízni mindenben lehet.

A párod mit szól ehhez?

2012. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Külön éltünk és egy részét nem is egy városban. Ennél többet nem szeretnék ide kiírni, de szívesen válaszolok privátban, ha segíteni tudok vele.
2012. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!