Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy hívhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy hívhatnám fel a párom figyelmét magamra?

Figyelt kérdés

Már nem figyel rám, ha együtt vagyunk, vagy telefonálunk, nincs ott lélekben, s közben mindig mást csinál, s azokra koncentrál. Ha erről próbálok meg vele beszélni, a fejemhez vágja, hogy elege van belőlem és a paranoid képzelgéseimből, s néha üvölt is velem... És állandóan beleköt mindenbe, már nem tűnik felszabadultnak sem a közelemben.

Vagy már a végét járja a kpcsolatunk?


2012. jan. 9. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez hogy végét járja egy elég diszkrét és enyhe megfogalmazás volt...
2012. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
semmit se csinalj, azon kivul h dobd ki.. ismerős a szitu, dettó ez volt, hallottam h kompizott, miközben velem beszélt, nyomkodta a billentyűzetet közben, jól hallottam a telefonban :S aztán amikor fölhivtam, hallottam a hangján h semmi kedve velem beszélgetni, és mondta h a fürdőben van és hideg van, hivjam később. ok felhivtam 5 perc mulva, gondoltam h kijött, de nem és lecseszett h mit beszéltetem, és h miattam fog majd megfazni :S aztan rá pár hónapra szakitottunk..
2012. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valóban enyhe. Csak néha próbálom azt hinni, hogy "ideiglenes elhidegülésről" van szó. De elég katasztrófa. Na kábé ez fürdősszitu nálunk is megvolt. S amúgy is kb minden frusztrációját rajtam vezeti le. A kérdésem nyilván már nem is kérdés. Köszi a válaszokat.
2012. jan. 9. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Fingj az arcába. Észre fogja venni.
2012. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a végét járja, ennek már vége. Minden további perc csak időpocsékolás.
2012. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan. Most már tényleg, nem csak elméletben.
2012. jan. 9. 22:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2012. jan. 9. 22:37
 8/8 anonim válasza:
ennek tényleg vége..sajnálom
2012. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!