Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívhatnám fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik. Egy fél évvel fiatalabb nálam, én 17 vagyok ő 16. Egy suliba járunk, sokszor látjuk egymást, de csak köszönünk. Úgy érzem mintha nem lennék közömbös a számára, de nem vagyok benne teljesen biztos. Hogyan érhetném el, hogy több legyen köztünk?:/

(Normális válaszokat kérek csak, köszi!)


2011. máj. 6. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
meny suliba nagykabat aban alatta semmivel es ha elotted van dob le a kabatot garantaltan felfigyel majd rad ...te nimfoman ribanc
2011. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha keresel egy közös barátot vagy ismerőst. Rajta keresztül.
2011. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs lemaradt a vegerol az allat :D
2011. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem először próbálj meg beilleszkedni a baráti körébe és ha ez megtörtént mehet a sok közös program ha valóban tetszel neki akkor lépni fog :)
2011. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves első, igazán hasznos választ írtál, csókoltatlak! -.-
2011. máj. 6. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy azt is megprobalhatod hogy bemesz az osztalyba ele terdesz ki veszed a szerszamat es megmutatod milyen jo vagy hozza igy biztos kelleni fogsz meg neki ha nem masert akkor azert mert jo voltal benne tehat ez is egy elismeres ;)
2011. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

koszi a csokot :)

ha akarsz gyakorolhatsz nallam elso vagyok ugyan csak es a csokoltatos soveged utan is elso :)

2011. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha valaki kérdez valamit, akkor fájna értelmesen válaszolni?:/ vagy várj csak, tuti nem, hiszen másnak sikerül :) -.-
2011. máj. 6. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!