Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hívhatnám a figyelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám a figyelmét arra, hogy én itt vagyok és hajlandó lennék járni vele?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok csúnya. Van egy fiú, aki bejön, csak nem tudom hogy hogyan hívhatnám a figyelmét arra, hogy én itt vagyok és hajlandó lennék járni vele?Egyik nap rám nézett és mosolygott, de az nem jelent semmit.. Ha ő nem lép, nekem nincs bajom azzal, ha én lépek , csak azt nem akarom, hogy úgy érezze hogy rányomulok meg ilyesmi...



Lééécci ne kérjetek képet, mert nem az a lényeg hogy hogy nézek ki, hanem hogy hogy hívhatnám fel a figyelmét.


2010. okt. 1. 22:38
 1/10 A kérdező kommentje:
alig tudok vele élőben beszélni, mert mindig van körülötte haverja, és el is hívnám valahova, csakazt nem akarom hogy megutáljon és ne jöjjön el*
2010. okt. 1. 22:41
 2/10 anonim ***** válasza:

A srácról jó lenne ha meg írnál valamit , lehet tetszene neki ha kezdeményeznél de az is hogy nem olyan mulya és csak azért nem csinál semmit mert nem is akar.

Hany éves milyen körökben mozog,értelmes e vagy nagymenő ilyesmi

2010. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A fiút nem egy buszon szoktad látni véletlenül? :)

2010. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zsigulee ***** válasza:
Próbálj finoman utalni rá.Ha nem megy akkor valld be neki és mondd a szemébe.
2010. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
miért kérdezed? xD
2010. okt. 2. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
nézd őt hosszan, próbálj felé apró jeleket küldeni. Pl órán vagy amikor együtt vagytok vagy menny oda hozzá, pl: Hogy vagy? ilyesmi:) Illetve: ha a közeledben van csavargasd a a hajad és nézz rá ilyesmi:)
2010. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj oda. Hívd el, hogy legyetek kettesben. Érezni fogja, amit kell, és ha kölcsönös, azt te is érezni fogod.
2010. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Küldhetnél neki pár jelet. Van pár félreértelmezhetetlen dolog. Pl.: Szemezel vele(ne túl rövid ideig de ne is túl sokáig) ezután egy kis csábos mosoly, beletúrsz a hajadba, lassan végignyalod az ajkaid, megsimítod a nyakad. De nehogy én mondjam már hisz kettőnk közül te vagy a lány:) Esetleg küldesz neki egy puszit. Bár ezzel óvatosabban, csak akkor ha őt is érdekled.

Nekem az ilyenek nagyon bejönnek. És ha látod rajta, hogy érdeklődik irántad de nem mer közeledni, akkor egy aranyos kacsintás sokat segít, ez majd tudatja vele, hogy "gyere már ide, hisz tetszel nekem!!" ;) Mellesleg kort tudnál írni? Én 16/F.

2010. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nahát, velem is pont ez a helyzet...:D

15/L

2010. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14 :D
2010. okt. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!