Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Az az igazság h nagyon nagyon nagy hibát követtem el, ami nem is biztos h olyan nagy. 2 hónapja vagyok együtt valakivel, akit nagyon szeretek. De úgy érzem h ez mára már nem olyan erős. Nem érzem azt amit az elején éreztem. Sokszor van az h bizonytalan vagyok. Az utóbbi 2 héten nem is találkoztunk. Amikor netán fészen beszéltünk sem tudtunk olyan jót beszélgetni. Sokszor van az h hülyét csinál belőlem. Aztán az utóbbi két napban teljesen azt éreztem nem szeretem már. És ő sem engem. Teljesen különbözünk. Tegnap előtt találkoztam egy nagyon jó barátommal, akivel mindent meg tudunk beszélni. Mondtam a barátomnak h találkozni fogok vele. Amikor kinn voltunk, nagyon jókat beszéltünk, és már egy jó ideje érzem azt h több mint barát. Elcsattant pár csók, teljes bűntudat nélkül. Ahogy tegnap is. De estére...egy utolsó aljas dögnek érzem magam. nem tudom mit tegyek...

(15l) értelmes válaszokat...


2012. márc. 8. 12:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Lesz még ilyen párszor, de majd a ha 16 éves leszel...akkor se változik semmit...
2012. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!