Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Az az igazság h nagyon nagyon nagy hibát követtem el, ami nem is biztos h olyan nagy. 2 hónapja vagyok együtt valakivel, akit nagyon szeretek. De úgy érzem h ez mára már nem olyan erős. Nem érzem azt amit az elején éreztem. Sokszor van az h bizonytalan vagyok. Az utóbbi 2 héten nem is találkoztunk. Amikor netán fészen beszéltünk sem tudtunk olyan jót beszélgetni. Sokszor van az h hülyét csinál belőlem. Aztán az utóbbi két napban teljesen azt éreztem nem szeretem már. És ő sem engem. Teljesen különbözünk. Tegnap előtt találkoztam egy nagyon jó barátommal, akivel mindent meg tudunk beszélni. Mondtam a barátomnak h találkozni fogok vele. Amikor kinn voltunk, nagyon jókat beszéltünk, és már egy jó ideje érzem azt h több mint barát. Elcsattant pár csók, teljes bűntudat nélkül. Ahogy tegnap is. De estére...egy utolsó aljas dögnek érzem magam. nem tudom mit tegyek...

(15l) értelmes válaszokat...


2012. márc. 8. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már ne butáskodj... "két hónapja vagyunk együtt de nem érzem azt amit az elején..." ezt úgy mondod, mintha évek óta együtt lennétek. Ehhez még hozzájön az, hogy 15 vagy... Annyi a te bajod, hogy nem tudod unalmadba mit csinálj. Követet a lökött barátnőidet/barátaidat ahelyett, hogy a saját sarkadra állnál és olyan palival jönnél össze akit nem a barátnőid akarnak, meg nem a "sululeghelyeseb" srácával.
2012. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a régit és válaszd az újat. Mindenki jobban jár ;-)
2012. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kedves kommentelő. képzeld, nem a barátnőim után megyek, mindig a saját eszem vezet. sokan megszólták már h kivel vagyok együtt szartam bele mert szimplán beleszerettem. nem tehetek róla h a mai 15 éves lányok mind idióta barmok. úgy érzem sosem tartoztam közéjük. igen csak két hónap, de két hónap alatt nem tudom mit akarok. igen lehet h butának tűnök de ez van. azért írtam ki h tanácsot adjanak nem azért h a kedves kommentelők leoltsanak.
2012. márc. 8. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha két hónap alatt ennyire ki tudott hűlni, akkor nem erőltetném. Ráadásul bűntudat nélkül meg is csaltad. Nem tudom, jobban jársz a másik fickóval, de a régivel szerintem vége van.
2012. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 12:31

már megbocsájts de nem oltottalak le, csak nevetségesnek tartom, hogy a mai 15 évesek ész nélkül belemennek kapcsolatokba ami egy két hónapig tart utána meg teszik a fejüket, hogy milyen rossz nekik.

De mielőtt elkezdenéd döfködni a vudu babámat adok egy ingyen tanácsot:

Régen volt egy hasznos találmány amit megfelelően alkalmazva az emberek akár hosszútávú kapcsolatokat is tudtak egymással létesíteni. Na az a találmány úgy működik, hogy megismered elsőnek azt a felet aki megtetszik és nem azonnal rámászol mihelyt megtetszik...

ha ezt alkalmazod akkor esetleg lehet normális párkapcsolatod is...

2012. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amikor megismertem a barátomat az 3 éve volt. azóta beszélgetünk. de igazából decemberbe kezdtünk el beszélgetni komolyabban h akár lehetne valami. összejöttünk azt hittem minden rendben lesz de nem tehetek róla h már nem érzem azt mint az elején. szerintem ez nem egyoldalú. akivel találkoztam tudod nem én másztam rá. akartam de nem tettem mert van bennem annyi tartás. csak tudod ő egy este alatt többet adott nekem mint a barátom 2 hónap alatt. lehet h gáz és gyerekes vagyok...nemtudom.. azt tudom h nem akartam azt h így legyen.
2012. márc. 8. 12:45
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 12:45

akkor meg végképp nem értem. 3 éve ismered és mégis belementél a kapcsolatba? Ez a törődés/nemtörődés olyan látványos, hogy ezt az elején látnod kellett volna. :)

2012. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

12:47

tudom látnom kellett volna. de naiv vagyok. nem tehetek róla. annyira megszerettem h hittem ebben. h velem más lesz...

2012. márc. 8. 12:49
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 12:49

nem akarlak elkeseríteni, de csak annyit tudok mondani, hogy fel a fejjel, és reménykedj abban hogy ez lesz életedben a legrosszabb emlék... Lesznek ennél jobbak is és rosszabbak is. A hibáinkból tanulunk mindig. CSak figyelj oda, hogy ne kövess el végzetes hibát.

2012. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy dolog ez, van ilyen. Két hónap után még nem is annyira fájdalmas.
2012. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!