Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a hosszú párkapcsolat (ok)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszú párkapcsolat (ok) titka?

Figyelt kérdés

barátnőmmeel szeretném leélni az életem.. Ez így elsőre hülyén hangzik.. De én hiszek benne h ez lehetséges.. Én 16f. ő 17lány:D

kb másfél hónapja vagyunk együtt.. És már beszélgettünk erről a dologról.. Ő is úgy áll hozzá, ahogy én, hosszabb távra tervezi.

Hogyan tudnám ''biztosítani'' a dolgot?


2012. márc. 7. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bizalom fontos. A problémákat megoldani kell és nem menekülni tőlük, ezt kell megérteni.

Ha jól kijöttök, szerettek együtt lenni, tetszettek egymásnak, akkor miért ne?

2012. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nektek kell dönteni.
2012. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nos anyám szerint a tűrés. Véleménye szerint nem akarnak semmilyen problémát megoldani azt hiszik ha van egy nagyobb nézeteltérésük már szakítaniuk kell. (28 éves boldog házassága apámmal)

Én azt fűztem ehhez hozzá hogy mivel túlzottan felület elvek alapján akarnak ezért a belső tulajdonságok sokszor abszolút nem egyeznek. Tipikus " de jól néztetek ki együtt" téma.

Szóval valahol itt keresendő a probléma gyökere és a megoldása a hosszú kapcsolatnak.

22/F

2012. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom alapján ezek a titkai: a harmónia, egymás megértése és elfogadása, néha egy-egy nagy veszekedés (ami után mégjobb a szex és még értékelhetőbb a harmónia), ha már itt tartunk maga a jó szex is, sok-sok közös élmény, bajban a másik mellett lenni és megvédeni, szenvedély, érzékiség, sok nevetés...hát most hirtelen ezek jutottak eszembe.

20L

2012. márc. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. márc. 8. 06:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha most például meghalsz, teljesült is a kívánságod...
2012. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

- Hűség

- Tisztelet

- Bizalom

- Odaadás

- Alkalmazkodás


23/N

2012. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ritka találkozás.
2012. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért elég vicces ezt olvasni a korotokat és az együtt eltöltött idő miatt....


Amúgy szerintem: hajlandóság arra, hogy megbszéljétek a problémákat, jóindulatúak legyetek egymás iránt minden körülmények között.

2012. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sok minden de a legfontosabb: őszinte nyílt KOMMUNIKÁCIÓ egymást között!!!!!

20/L

2012. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!