Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom más nőnek írogat/ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom más nőnek írogat/ismerkedik a hátam mögött!?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit várok el attól, hogy feltettem a kérdést. De ilyen még nem történt velem és nagyon remélem nem is fog. Nem tudom hogy reagáljak a dologra.

A helyzet a következő: kaptam egy fülest, hogy párom nyomul egy csajra. (Egy szórakozóhelyre jártunk, látásból ismertem a csajt. végtelenül ostoba és az én szememben igénytelen.) Mivel ránézésre sikerült belőnöm a karakterét egyik buliban, megpróbáltam összebarátkozni vele. Könnyebben ment mint gondoltam, elvolt tőlem ájulva gyakorlatilag nyalta a s*ggem, hogy milyen szép vagyok és mennyire irigyel stb. (Igazából nem is értem, mert apszolut nem a párom esete) Aztán odáig "barátkoztam" vele, hogy még párom sms-eit is megmutatta, amikben az ált hogy milyen szép a csaj. Találkozni szeretne vele. még időpontot is megbeszéltek, sőt ugyan azokat a beceneveket írta neki mint ahogy engem hívott. Pedig ismerték egymást ugy 2 hete.

Megvallom kicsit nehezemre esett művigyort eröltetni magamra, de biztos akartam lenni a dolgomban.

Ugy érzem egy világ dőlt össze bennem. 2éve vagyunk együtt és ezt érdemlem?!?

És ha ennek a csajnak irogathatott akkor még hány másiknak is?

Látni sem akarom, összetörte a szívem és még mindig nem hiszem el.

Sms-ben szakítottam vele azóta hivogat, ír hogy beszéljük meg. De szerintem ezen nincs mit megbeszélni. Eljátszotta a bizalmamat. Fáj és nem akarom látni. Azt se akarom hogy eljöjjön a cuccaiért, majd akkor jöjjön ha én nem leszek itthon.

Ti mit tennétek a helyemben?



2012. márc. 7. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sem bocsájtanám meg neki,mert nem számit hogy gyakorlatilag nem csalt meg,de érzelmileg el árult,mikor azon a bece néven szólitotta meg a másik csajt,ez olyan mintha a közös ágyatokba vitte volna.

Szerintem se várd meg,hogy nagyobb sebet ejtsen rajtad,ez a tüske ugyis örökre fájni fog,bizni meg nem fogsz már benne.

2012. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben szintén szakítottam volna vele. Olyan mélyen eljátszotta a bizalamt, amit nem lehet jóvá tenni. Megbocsátasz neki, aztán legközelebb kezdi előről?


Én meggyászolnám és megsiratnám ezt a valaha oly szép kapcsolatot és utána szépen elfelejteném; aztán keresnék egy másik srácot. Tiszta lap.


Sajnálom, hogy ilyen emberrel akadtál össze, megértem a fájdalmadat. Én is voltam ilyen cipőben, tudom, hogy mennyire tud fájni, ha az ember rájön, hogy hazudtak neki, becsapták, hülyítették, és összetörték benne a bizalmat. Fel a fejjel! Nem minden pasi ilyen.

2012. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bence_ ***** válasza:

Jól tetted.

Szakítani kell. Férfi vagyok, de ha kiderül akkor vállalja.

Érthető, hogy összetörtél, mindenkit mellbe vágna egy ilyen.

2012. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bennem is a világ dőlne össze.Ezen már nem tudnék túllépni.Vagy ha valaki mégis megbocsát ezek ellenére,ez bizony mindig felszínre bukkan,a bizalom nem teljes.
2012. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!