Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem? Vagy ezt nem is is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem? Vagy ezt nem is is lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Próbálok tömören fogalmazni.Én 17,barátnőm 18 éves,osztálytársak vagyunk.Az egész egy barátsággal kezdődött aztán belém szeretett,igazából ő jobban akarta a kapcsolatunkat mind én.Aztán összejöttünk,4hónapig voltunk együtt..mindent megtettem érte amit csak lehetett (talán kicsit túlságosan is magamhoz láncoltam,kicsit feszélyezve érezte magát azthiszem)Aztán egyik nap szakított velem azzal az indokkal hogy már nem szerelmes belém!Kérdezem én akiért mindent megteszünk hogyan szerethet ki belőlünk???Már 1,5 hónapja nem beszélünk,nem tudom mit gondol és már lassan azt se hogy én mit.SOSEM veszekedtünk,semmi komolyabb probléma nem volt.Kora ellenére még kicsit gyerekes,sokan azt mondják várjak majd idővel meggondolja magát hogy mit is dobott el önmagától!?Szeretném ha jóban lennénk,persze ilyenkor ez a legjobb ötlet mindenki szerint.Mit tehetnék ? Tényleg csak VÁRJAK?
2012. márc. 7. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a legtöbb nő csak egy darabig bírja elviselni a papucsokat. egy ideig jó, de utána elég unalmassá válik, hogy nyalod a seggét
2012. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem ezt ,és persze a hibákból tanul az ember..
2012. márc. 7. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelemnek szerintem nem sok köze van ahhoz, hogy a másik hogy viselkedik. Ergó nem lehet odaadó viselkedéssel kiváltani. Ha elmúlt, akkor elmúlt. Éld az életed, és ne rá várj. Még csak 17 éves vagy. Nem sok esélye van, hogy örökre veled maradnál. Mindenkivel megesik hogy szakítanak vele, de túlélik.
2012. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, aztis hogy nem érdemes okokat keresni a szerelem fellángolása és elmúlása mögött.Sőt már azt is megfogadtam magamnak ha vissza akarna jönni azthiszem NEM et mondanék még ha fájna is.Rádásul ezt még megse beszéltük személyesen.
2012. márc. 7. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!