Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel kezdtetek újra csajozni/pasizni?

Figyelt kérdés
Igazából fenemód hiányzik az ex, nagyon szerethiányom van, szarul érzem magam. Azon gondolkodom, hogy kutyaharapást szőrével lehet-e gyógyítani? Olyan szerethiányom van, olyan jól esne, ha lenne valaki, akivel esténként összebújhatok.
2012. márc. 7. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Atvernel meg kihasznalnal egy lanyt csak azert, hogy neked jo legyen? Mert ez az lenne. Szeretni meg vszeg nem tudnad, ha ennyire hianyzik az exed. En lassan egy eve vagyok egyedul, es lett volna lehetosegem kapcsolatra, meg van is, de egyszeruen olyan allapotban vagyok, hogy most csak fizikai dolgokra van igenyem, olelesekre, csokokra, ilyesmi, de komolyabb erzelmeket nem erzek senki irant es nem akarom oket kihasznalni. Ezert inkabb van 1-2 ember, akikkel nem akarunk egymastil semmit, csak jo a viszony, meg vonzodunk a masikhoz, es igy ilyen kisebb dolgokat ki tudunk elni a masikkal. De ezek nem valodi erzelmek.


20/l

2012. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és nem akarok átvágni senkit. Emlékeim szerint nem a kalandozó csajok szokták a pasikat tönkretenni, hanem fordítva, úgyhogy kicsi esélyt látok rá, hogy pont én pont most futnék bele egy olyan pasiba, aki belémbolondul.
2012. márc. 7. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező...

Tévedésben vagy.

Az ember az ember. Mindegy, hogy nő vagy férfi.

Sokat társkeresőztem, ne hidd, hogy a nőinem különb.

Értem mit szeretnél...

Valóban kutyaharapást szőrével, de csak okosan, és őszintén.

Találj magadnak egy pasit, de mond meg neki, hogy pillanatnyilag bújásra, szórakozásra és szexre vagy képes, mert egy szakításon vagy túl.

Vigyázz, nehogy te is abba a hibába ess amibe én.

Ugyan így jártam, és összekevertem a támasztékot a szerelemmel...

Vigyá

2012. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Minél előbb érdemes elkezdeni! Úgyhogy gyorsan írj egy privit! :-P :-)
2012. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dottorre ***** válasza:
Általában 2 nap, de utána még egy darabig "komoly" kapcsolat keresése szünetel. Persze ezt mindig megmondtam az aktuális hölgynek. Volt olyan is, aki ezt elfogadta, majd később mégis a barátnőm lett.
2012. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig jó. Én megpróbáltam előbb, mint ahogy kellene, és még rosszabbul lettem, noha csak szexről szólt az egész. Magamnak ártottam ezzel, és sokkal rosszabbul lettem. Várj egy kicsit.
2012. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg azt érzem, hogy csak pótlékot keresnék valakiben, enyhíteni az exem hiányát, inkább a seggemen maradok. Nekem több mint fél év kellett ahhoz szakítás után, hogy újra komolyan érdekelni kezdjen valaki, aki nem csak azért kellett, hogy "felejtsek".
2012. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!