Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mennyi idő után...

Szakítás után mennyi idő után érdemes közeledni úgy a másik felé ha már újból el kezdtetek beszélni egymással?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 14:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Szakítottunk pár hete és most újból elkezdtünk beszélni,de egyikünk sem mer még lépni.Látom rajta hogy ő is lépne.
2012. márc. 4. 14:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Szakítás után nem az jutott eszembe, hogy az exemmel beszélgessek.

pl: 2 éves kapcsolat után a szakítás óta nem beszéltem az exemmel.

Akivel csak 3 hétig voltam együtt, azzal a mai napig hetente többször beszélek.


Ha úgy érzed tudsz vele beszélni anélkül, hogy ne hiányozzon mint pasi, akkor beszélj vele.

2012. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz,de nem érted,úgy közeledni hogy újból legyen köztünk valami.
2012. márc. 4. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem kerek perec meg lehet mondani, vagy elhívni egy randira, aztán hagyni neki időt, hogy gondolkozzon. ha még megvan a szerelem, és csak valami hülyeség vagy veszekedés miatt szakítottatok, az nem a kihűlt káposzta esete.
2012. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Minimum egy hét. Ha már közeledik feléd újra akkor azt jelenti hogy még akar tőled valamit. Ad 1 hogy szeret, kettő, csak kihasználni akar. Aztán itt hogy mit akarsz te tőle, fontosabb dolog, mint hogy ő mit akar tőled. Mert ha ő hagyott ott téged, akkor az ő dolga ez, nem a tied. Ha te szakítottál vele (aminek általában jó oka van) akkor meg tőled, illetve az októl függ. Pl.: hogy megváltozott-e vagy már nem beszél az xy-al stb... de akkor se felejtsd el, hogy egy kapcsolat két embertől függ. Tőle és TŐLED.

További minden kellemeset!

2012. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg 3hét beszélgetés nélkül,amíg megnyugszik mind 2fél.Lehet ez 2 is,de ott még lehetnek indulatok.Ezt analizálom most,úgyhogy ezt látom.Mindketten óvatosak ilyenkor,hisz a szakításnak volt oka.Annak kell inkább kezdeményeznie,aki szakított.Mivel ő döbbent rá,hogy talán nem így kellett volna.Aztán mennyire célszerű felmelegíteni valamit,az a szakítás okától függ.Mert lehet hogy szeretem a másikat,de ha nagy tüskéket kaptam tőle,az csak böki az embert,és néha előbukkan.Mindegyiknek tennie kell azért hogy máshogy folytatódjon tovább.
2012. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Durva vagyok, de nekem ez gyerkes. Szakítás után kezdeményezni. Szerintem inkább a kapcsolatot érdeme megoldani. Szerintem ha nem nagy a gond, akkor két értelmes ember akik értelemben is egy szinten vanak le tudnak ülni a problémát kezelni, hisz az kell legyen az rdekük, hogy működjön akapcsolat. Ha már szakítottak akkor oda sok minden kell. Egy részt a múltbéli srelmeket orvosolni másrészt a szakítás alatt elszenvedett sérelmeket. Másrészt, azért vannak egy párkapcsolatban íratlan szabályok is , alapvető erkölcsi értékek, mint a bizalom , tisztelet. Szóval a vétkes félnek apait , anyait bele kellene adnia. De ahhoz kell egyrészt a beismerés, kell a megbánás, és vanegy szó amit nehezen tudnak ki mondani az emberek, csupán ennyi, hogy bocsánat.

DE, ah ezt valaki őszintén , átárzéssel ki tudja mondani akkor van rá esély. De annak az esélye, hogy ezt valaki is kimondja nagyon kicsi , ha a kapcsolat alatt nem sikerült.

2012. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az az egy az biztos részemről és én ezt vallom, hogy ha két ember szereti őszintén egymást akkor ott nincs gond. Meg tanulnak a másik fejével gondolkodni és azt nézik, hogy mire gondol éppen a másik.Azt nézik, hogy minek tudna örülni a másik fél. Azt mondanám, hogy ez akkor van meg amikor a két fél egyet alkot, egy egészet.

Mondjak egy példát. Van a macsó aki a párjának vesz egy értékes ajándékot , de aki vele van nem tudja értékelni, mert nem a része csupán használati eszköz. Én például adtam egy lánynak egy kis ajándékot. Meglep mindenkit de egy tetkós rágó papírt. Rajta egy tulipánnal. A lány jobban örült neki, mint ha egy mercit tettem volna le Neki. Meg is mutatta, hogy hová ragasztotta, hát , gondolat olvasó volt. Én is oda tettem volna. Ez ilyen egyszerű.

2012. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha van rá esély , őszinteség, s egyebek. Meg kell próbálni ahhoz, hogy elromoljon , kettő ember kellett, de az újrakezdéshez is kettő kell.
2012. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!