Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonhatok le következtetést abból, hogy kapok-e nőnapi üzit?

Figyelt kérdés
Volt egy futó kalandom hétvégén egy olyan sráccal, akivel én szívesen belemennék egy kötetlen kapcsolatfélébe. Mindketten egyedül vagyunk, én nem vagyok készen most semmi komolyra, de jól esne, ha lenne valaki akivel időnként randizgathatunk. Azt hiszem kicsit lepattintós voltam, mikor elváltunk, és nem tudom igazából eldönteni, hogy keressem-e, vagy várjam ki, hogy ő keres-e. Holnap ugye nőnap, ha ő is gondol rám, akkor gondolom küld valami életjelet. Vagy ilyen szituban az őszinteség a legtisztább, keressem majd én és beszéljem meg vele, hogy nekem mik a szándékaim? Vagy ha nem nőnapozik, az azt jelenti, hogy ő nem akar velem semmilyen kapcsolatot?
2012. márc. 7. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha lepattintanak az nem annyira izgalmas.

Mondjuk az is számít hogyan.

2012. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

felkínálás? mert húzni szeretnéd amíg próbálkozik meg udvarolgat neked? ha tényleg kötetlen kapcsolatot szeretnél akkor nem az, mert egy ilyen kapcsolatban nincsen "mikor illik oda adnom magam" dolog :D

ír neki! ;)


21L

2012. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ja, azzal nincs gond odaadtam én már magam, sőt az a baj, hogy amennyire az emlékeim térnek vissza leginkább nem is hagytam neki más választási lehetőséget, minthogy megkapjon :) Épp ezért nem tudom, hogy gáz-e most nyomulni, lehet, hogy szegény totál bepánikolt ettől.
2012. márc. 7. 17:44
 14/16 anonim ***** válasza:

Szimpatikusan írtad le, ezért nem szeretnélek nagyon megbántani, de jó lenne, ha a nőkben nem csak a gondolatsoruk legvégén, és akkor csak mint lehetőség ötlene közbe, hogy ESETLEG ŐSZÍNTÉK legyenek-e.


Ne praktikázzatok, a legtöbb félreértésnek, elszalasztásnak, problémázásnak ez a kiindulópontja. amikor egy nő az egyenes út helyett praktikázik, kivár, ilyen szabály, olyan módszer.


Őszinteség, olyan jó lenne ha ez lenne a természetes.

Sok sikert amúgy, tényleg szimpatikusan írtad le.

2012. márc. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudod hányszor csináltam én már hülyét magamból az őszinteségemmel az elmúlt 26 évben? Bár tény, hogy aki számított az sose nézett hülyének. Tök igazad van, a legröviddeb út mindig az egyenes, csak ha a másik fél viszont nem őszinte, akkor van gebasz.
2012. márc. 8. 11:02
 16/16 A kérdező kommentje:
Na, eddig semmi, de valóban felesleges kombinatorikának tűnik ebből bármire is gondolni. Ha legközelebb arra járok amerre ő, rázizgek egyet, lesz ami lesz alapon :)
2012. márc. 8. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!