Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonhatok le következtetést abból, hogy kapok-e nőnapi üzit?

Figyelt kérdés
Volt egy futó kalandom hétvégén egy olyan sráccal, akivel én szívesen belemennék egy kötetlen kapcsolatfélébe. Mindketten egyedül vagyunk, én nem vagyok készen most semmi komolyra, de jól esne, ha lenne valaki akivel időnként randizgathatunk. Azt hiszem kicsit lepattintós voltam, mikor elváltunk, és nem tudom igazából eldönteni, hogy keressem-e, vagy várjam ki, hogy ő keres-e. Holnap ugye nőnap, ha ő is gondol rám, akkor gondolom küld valami életjelet. Vagy ilyen szituban az őszinteség a legtisztább, keressem majd én és beszéljem meg vele, hogy nekem mik a szándékaim? Vagy ha nem nőnapozik, az azt jelenti, hogy ő nem akar velem semmilyen kapcsolatot?
2012. márc. 7. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

"Azt hiszem kicsit lepattintós voltam, mikor elváltunk"


Minek voltál olyan, ha tetszett? Ah, nők...

2012. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:)

Mert nem akartam rányomulni, azt meg pláne nem akartam, hogy azt higyje, hogy én akarnék tőle valamit komolyabban. Valami halvány ígéretet tettem rá, hogy két hét múlva hétvégén tudunk találkozni, amire ő azt mondta, hogy nagyon fogja várni a két hét múlva hétvégét, de nem tudom, hogy azóta kijózanodva is így gondolja-e. Káosz egy éjszaka volt, és kicsit zavarban voltam.

2012. márc. 7. 13:48
 3/16 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján te magad se tudod, hogy mit akarsz, tényleg akarod-e, mennyire akarod. Egyébként meg ne rágódj azon, hogy "mi lesz, ha", és "mi lesz, ha nem". Ha küld üzenetet, örülj neki, érezd megtisztelve magad, ha nem, akkor meg vond meg a vállad és éld tovább az életedet. Nem ettől fog kitörni a harmadik világháború, kár agyalni rajta.
2012. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt én tudom, hogy legszívesebben azt tenném, hogy revideálnám a kéthetes ígéretem és találkoznék vele, és letisztáznám vele, hogy én nagyon szeretném, ha tök kötetlenül jól éreznénk egymást, ha van lehetőségünk találkozni, de a büszkeségem meg azt mondja, hogy nem kéne, arra kéne várni, hogy ő lépjen. És most ugrott be, hogy ez a nőnap jó apropó lenne rá, hogy keressen, ha akarna keresni.
2012. márc. 7. 13:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Integrálás, deriválás ehhez képest semmi. :D
2012. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kombinatorika :D
2012. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jól van na, én is tudom, hogy nem vagyok egyszerű, de ő se az. Az a abj, hogy alapvetően nekem ami a szívemen az a számon, de már sokszor megszívtam ezt, ezért is próbálom átgondolni :)
2012. márc. 7. 14:00
 8/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem fogsz üzenetet kapni nőnapra, DE attól még írhatsz neki te is. ha a randizgatás alatt szexet értesz kötetlenül, akkor kevés férfi van aki ebbe nem megy bele :D ;)


21L

2012. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Valamit mond a kedves hölgy, érdemes rá figyelni.
2012. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Oké, de az nem ciki, ha egy nő előáll egy ilyennel? Izgalmas tudok neki maradni azután, hogy kerek-perec felajánlom magam?
2012. márc. 7. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!