Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egyedi évfordulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyedi évfordulós ajándékokat tudtok?

Figyelt kérdés
Most leszünk egy éve együtt a barátommal és valami egyedit szeretnék adni..találtam már pár dolgot, de azért érdekel a véleményetek :)
2012. márc. 6. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
süss valami finomat, ha tudsz sütni
2012. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán megy a sütés..meg a sütőnk se a legjobb ezért nem tudtam még elkezdeni a tanulást..illetve valentin napra csináltam kókuszgolyót. most olyasmire gondoltam pl h kulcstartóba vésetek vmit. De azért köszi az ötletet :)
2012. márc. 6. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlem egy kézzel készített fénykép-albumot kapott a saját fotóinkkal tele. Scrapbook album az angol elnevezés, nagyon sok anyagot találsz róla. Hobbi boltokban találod az alap albumot és a jobbnál jobb kiegészítőket hozzá. egy kezdő is meg tud csinálni egy professzionális, igényes albumot. én pl. beletettem repülőjegy beszállókártyától kezdve minden jópofa dolgot és így a képekkel ellátva nagyon mókás lett. A párom szemébe könny szökött:) és a legjobb benne, hogy akármikor folytathatom újabb emlékekkel. Itt van pár link, nézd meg mennyi féle van. [link] [link]
2012. márc. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tőlem a párom egy szívecskés hógömböt kapott, a közös nyaralásos fotónkkal a háttérben, és szívecskék hullanak benne ha megrázza. Ha valami folytán akad olyan kevés kis idő is, amit külön töltenénk egymástól, akkor is eszébe jutok, hisz kint van az asztalán, és mókás is... :-)
2012. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a hógömbös ötlet tetszik, lehet, hogy az lesz végül :) A fotóalbummal az a gond, hogy ugyanolyan ajándékot adtam neki szülinapjára. a közös nyaralásunkon készült képeket tetettem bele, repülőjegy, meg bármi más jegy ahol akkor voltunk. Bár én csináltattam, de attól még az tényleg nagyon jó. És köszi neked is az ötletet, csak az baj, hogy ezt már ellőttem. :)
2012. márc. 8. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!