Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok és srácok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guilelessgirl17 kérdése:

Csajok és srácok, szerintetek gáz ha a barátom nem vesz nekem ajándékokat?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy meglep néha néha :) és ez jól is esik meg minden :) meg nem is vagyok olyan lány aki elvárja hogy nap mint nap ajándékokat kapjon :/ csak azért valjuk be egy lánynak jól esik :$

9 hónap alatt kaptam tőle egy szál rózsát nem többet -.- szerintetek ez gáz ?? mit csináljak ??

köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 17. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ezzel ismét alátámasztod, hogy a csajoknak csak a pénz a fontos. Bár ez nem újdonság.
2012. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Keress egy gazdag ficsúrt magadnak. Az majd lapátolja a pénzt a kapcsolatotokba...
2012. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Legalább takarékos.
2012. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
azért valljuk be hogy vagy zsugori vagy csóró (már bocs) de hogyha tényleg szeret akkor a csillagokat is neked adná és mindent megadna...a célozgatást nem értik meg így csináld higy olyan szép ez a plüss a lányok ilyeneket kapnak a barátjuktól és is örülnék neki.ne mond el neki rögtön hanem éreztesd vele ha meg abba is beleuntál akkor mond el neki! szerintem megérti!én 9 és fél hónapja vagyok együtt a barátommal és mi mindent meg tutdunk beszélni biztosan ti is megtudnátok!! sok sikert :D
2012. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsó válaszolónak :)
2012. jan. 17. 15:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában mindig szokott adni valami kis nasit. :)( volt hogy viccből cukorból készült csontokat kaptam, mert ha szemétkedett mindig megharaptam egy kicsit. :D)


Karácsonyra sem kaptál semmit? Szülinap? Névnap?

2012. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak Karácsonykor, Születésnapomra és Névnapomra kaptam ajándékot. Nem mondom, hogy néha napján nem esne jól akár egy szál rózsa de én így is tökéletesen elégedett vagyok:).
2012. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

de igen szoktam kapni,ha úgy adódik :) igen ilyen szülinap névnap,karácsonyra is kaptam tőle ajándékot :)

és igen ezt köszönöm is neki.^^

de nem az a legnagyobb baj hogy nem is vesz semmit sem mert nem várom el,meg hát tudom én hogy nincs midig míből :/ de azért egy nőnek jól esik egy szál rózsa ( ami 200ft ) nem hinném hogy sokat kérek :/ legalább ilyen hónapfordulókra ( mert mi azokat is megünnepeljük )

2012. jan. 17. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"legalább ilyen hónapfordulókra ( mert mi azokat is megünnepeljük )"


Ezzel mindent elmondtál. Megérdemlitek egymást:)

2012. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz ha ritkábban kapod legalább biztos lehetsz benne,hogy szívből adja.....


18/L

2012. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!