Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tipikus férfipr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tipikus férfiprobléma vagy egyedi, de teljesen elfogadható ok? /lent/

Figyelt kérdés
január végén véget ért egy másfél éve, nemműködő kapcsolatom. legjobb barátnőmmel ezt megünnepelvén 2 sráccal kimentünk discoba. nagyon jól éreztem magam, egész jól kijöttem az egyik sráccal eléggé össze is gabalyodtunk. hajnali 3 körül viszont odamentem a bárpulthoz. egy tamás nevű férfi meghívott egy italra. aztán beszélgettünk, de a hely bezárt. legjobb barátnőmmel még a hely előtt álldogáltunk, ott volt pár haverunk meg Tamás is. Odamentem hozzá és mivel a srác akivel "együtt voltam" ott volt szlovákul beszélgettem Tamással. Kacérkodott velem és ez imponált. Barátnőmmel és egy másik szintén Tamás nevű sráccal elmentünk barátnőmékhez. Tamással azonnal megfogtunk egymás kezét. A lakásban készitettem barátnőmnek kaját és közben megcsókoltam. aztán egész éjjel beszélgettünk, hogy én ne akarjam őt mert rossz ember, hogy nem érdemel meg egy ilyen szép és okos lányt mint én. elmondtam neki, hogy ő az a srác, akit minden reggel szoktam látni. kiderült ő is szokott látni. 4 éven keresztül elsétáltunk egymás mellett. nagyon tetszett. meg most is. szexeltünk. nagyon jó volt. mikor elment tőlünk akkor megígérte hogy délután felhív és elmegyünk randizni. úgy is lett. egy parkban találkoztunk és elsétáltunk hozzá. a lakására. nem történt a csókon kívül semmi. aztán kézenfogva hazakísért. úgyvolt hogy este ő is jön a buliba ahová mi is. nem jött. úgy volt felhív másnap. nem tette. aztán másnap láttam hogy hívott mig ki voltam kapcsolva. de többet nem hívott. nem rég írtam neki facebookon, és rákérdeztem a dolgokra. minent megmagyarázott. hogy nem akar nekem olyan kapcsolatot teremteni, amien én nem érezném jól magam. nem tudna hosszútávú komoly kapcsolatot kialakítani velem, meg senkivel sem. de randit kért, hogy megismerjük egymást, mert nem akar fájdalmat okozni és megpróbál esélyt adni magunknak. szóval ez így teljesen normális egy 23 éves férfitől? mellesleg én 19 vagyok és lány.
2012. febr. 29. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom, hogy ez nem tipikus férfiprobléma, inkább dugni akart egy jót, de ennyi. Én a helyedben keresnék egy olyat, aki nem jön ilyen hülye kifogásokkal. Túl átlátszó a dumája.
2012. febr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érdekes. de legalább esélyt ad. szerintem még valami van a háttérben...esetleg egy volt barátnő... így érthető lenne.
2012. febr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 guilelessgirl17 ***** válasza:

Szijja.Szerintem ez a srác,még maga sem tudja mit akar,és csak kifogásokat keres. :/ Azért egy férfinak 'illene' 23 éves korában benőni a feje lágyának....^^ szerintem ne tétovázz,egyszer megpróbáltátok nem ment akkor most se fog.Főleg úgy hogy ő az elején közölte veled nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat,lehet hogy csak szex.re kellesz neki,ne engedd hogy kihasználjon. :) Szép okos lány vagy aki előtt ott van még az egész élet,fogsz találni még különb pasit is,elvégre 19 vagy éld az életedet. :D


17/lány

2012. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szex az első randi előtt?Nem így kezdődnek a klasszikus,hosszútávú kapcsolatok.Ennek tükrében ne akard,hogy klasszikus hosszútávú kapcsolatod legyen.Egyébként meg már a legelején elmondta,hogy ne kezdj vele-ez nem véletlen.Az meg,hogy esély?A kutyából nem lesz trapista-ideig óráig elszexeltek,aztán beüt a gebasz.Ez nem tipikus férfi probléma.
2012. febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!