Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó ha van barátnőd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha van barátnőd?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam magányosnak, házimunkát megcsinálom, feltétel nélküli szeretetben nem hiszek.

Szex nyílván jobb velük, de ennyi alkalmazkodást nem ér meg szerintem.


Mi a véleményetek?


25/F


2012. márc. 6. 20:56
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
0%
van kivel elütni az idöt te homár. na vajon minek???? becserkészni a barlangba a limpi lompit
2012. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

1) ne homározz kisöcsi

2) így is ki tudom tölteni az időmet

3) szóval neked is csak szexre kellenek a nők? értem....

2012. márc. 6. 21:43
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát azért a te korodban már lassan nézni kellene egy leányzót akivel el tudsz maradozni hosszasan. Az biztos, hogy örülni fog a csajod, mert a háziasságod kiemel a többi pasi közül.


Én kicsit későn kezdtem, mert ugyan 28 évesen nősültem, de hidd el elég gáz szaladgálni a kisgyermekeim után egy szívműtéttel a hátam mögött!


A sors néha érdekes labdákat oszt ...


42/F

2012. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is alapvetően úgy állok hozzá, hogy ki az akivel többet is el tudnék képzelni (nem akarom az időmet pazarolni üres kapcsolatokra) de a gyakorlat azt mutatja, hogy 10 nőből akivel lefeküdnék 0 az akivel szeretnék kapcsolatot, hogy ott legyen állandóan körülöttem. Azért kutakszom még...
2012. márc. 6. 21:52
 15/22 anonim ***** válasza:
még úgy látszik nem talàlt el Ámor nyila! egyszer eljön a te időd is, és fülig szerelmes leszel valakibe, akkor megkapod a választ...egyébként én sem találtam meg még az igazit, de remélem meglesz!
2012. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen úgy vagyok vele mint a kérdező, jól megvagyok barátnő nélkül. Biológia szempontóbl nem rossz persze, ha van, de azon kívül nem érzem hiányát. Az életem így is teljes és úgy élem ahogy akarom,minden kötöttség nélkül. Én se vagyok magányos, vannak céljaim és azok elérése teljesen leköt, és kitölti az időmet.
2012. márc. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%
Nehogy már a primkó ösztönősemberek oktassák ki azt, aki felül tud emelkedni az egysejtűek szintjén, hogy nehogy a hormonai gondolkodjanak helyette, Nem véletlen butítják a népet azzal a sok nyálas szerelmes izével a médiában, zenében, filmeken, "irodalomban" midnenütt kötelező a béndzsa elcsépelt uncsi szerelmi szál. A test egy gép, a tudatunk pedig a szellem a gépben, egyébként meg nem is azonos a testünkkel. Hát ne legyünk az ösztöneink rabjai akkor. :P 44
2012. márc. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

én nő vagyok ugyan, és valamivel fiatalabb is, mint te, de talán tudok hasznos választ adni. ezt azért gondolom, mert soraidat olvasva a lassan 1 évvel ezelőtti énem jutott eszembe. tökéletesen megvoltam egyedül. nem voltam magányos, tanultam, szabadidőm amúgy ritkán volt, mindig le tudtam kötni magam, és nem hittem abban h van egyáltalán olyan h szerelem (sose voltam szerelmes), akárhogy is mondják. amúgy se vágytam még egy emberre, akire időt meg energiát kell pazarolni.

gyereket se akartam, szóval nem volt semmi intuícióm egy férfira.

és akkor, mint a mesékben, betoppant az életembe Ő. és hozta magával azokat a kib*szottul csodálatos érzéseket és érzelmeket, amik teljesen megváltoztattak.

azért jó, hogy van, mert érzek mindig egy kis melegséget a mellkasomban, ha csak rágondolok, amikor megpillantom, ugrik egyet a gyomrom. amikor találkozunk, van értelme csinosnak lenni. izgalmasabb, érdekesebb minden.:) kivált belőlem olyan dolgokat, amik jók. elégedett voltam az ezelőtti életemmel is, boldog voltam. ez néha viharos, szomorú és instabil párszor, és sok energia meg türelem, és idő és miegymás, de hidd el, olyan dolgokból maradsz ki, amit nem pótol az égvilágon semmi. bizonyára akikkel összehozott a sors, azok nem voltak jók barátnőnek, és most kiábrándult vagy. de ha megtalálod a megfelelő nőt, nem fogod úgyse hagyni elmenni. :)) nem szeretnél egy olyan lányt, aki csinos és kedves? akinek szép, fényes barna a haja és finom parfümillatú a bőre?:) akit reggel először látsz meg? aki hozzádbújik és vigasztal ha rossz a kedved, és nagyon szeretne a kedvedben járni, és dicsér, szeret és tisztel, komolyan gondolja veled a jövőjét? aki majd szül neked egy kisfiút, aki teljesen rád fog hasonlítani. akivel majd öregen, a karosszékben egymás kezét fogva nézitek a tűz ropogását a kettőtök munkájának eredményeként felépült házatokban? nem tudom jobban elmagyarázni, egyszerűen sokkal jobb, ha van valaki, aki melletted áll, akivel mindenetek egy. remélem, nem lett túl nyálas, amit írtam. :) és azt is remélem, hogy egyszer megtalálod a saját szerelmedet.:) de ne dönts túl későn erről, mert hamar lecsúszhatsz a legjobb részekről...

2012. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Szebben nem is mondhattad volna :D
2012. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert az ember társas lény. Persze léteznek beteg, érzelme mentes, hormonális hibákkal rendelkező példányok, de attól még társas lény marad.
2012. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!