Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó ha van barátnőd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha van barátnőd?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam magányosnak, házimunkát megcsinálom, feltétel nélküli szeretetben nem hiszek.

Szex nyílván jobb velük, de ennyi alkalmazkodást nem ér meg szerintem.


Mi a véleményetek?


25/F


2012. márc. 6. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Te sem dugtál még...
2012. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Majd megtudod ha szerelmes leszel. Mert ha tudni akarod nem csak ennyiről szól 1 kapcsolat, de nem magyarázom mert az ilyeneknek hiába is mond bármit az ember, úgy sem értik meg
2012. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nyugodtan magyarázhatod, maximum nem fogok egyetérteni.

Első: megnyugtatlak nem is egyszer :) Egyébként pont ezt ki is fejtettem a leírásban.

2012. márc. 6. 21:01
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem hiszel a feltétel nélküli szeretetben akk már el van ásva a dolog uh tényleg hiába magyarázom de:

szeretet, szenvedély, gyengédség, törődés..... stb sorolhatnám estig (jah h már este van? Mind1 :D)

Majd ha lesz egy nő akit igazán szeretsz, akivel összekötnéd az életed akkor majd megérted. Van 1 semmihez nem fogható érzés amit semmi más nem pótolhat csak Ő

2012. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem, csak az a gond, hogy nincs szükségem ilyen érzésekre.
2012. márc. 6. 21:19
 6/22 anonim ***** válasza:
40%

Az meg már csak a te bajod. Remélem egyszer lesz valaki aki miatt mégis azt mondod h szükséged van erre.

Gondolom még sose szerettél igazán

2012. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező én is hasonlóan gondolkodom mint te, valahogy nem tud érdekelni ez a "barátnő" téma, egyszerűen hidegen hagy, és nem érzem magam magányosnak sem..sőőt
2012. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerettem bele többször csajokba, de mindig vége lett, mielőtt normális párkapcsolat lehetett volna belőle. Igazából otthon se láttam hogy működik ez, mert apám elhagyott minket, anyám 2. házassága meg szerintem csak érdek.
2012. márc. 6. 21:32
 9/22 A kérdező kommentje:
Régebben voltam magányos is, ma már csak egy gépnek "érzem magam", teszem a dolgom, beleélni magam párkapcsolatba nem tudom és nem is igazán akarom.
2012. márc. 6. 21:34
 10/22 A kérdező kommentje:
És igazából lenne több nő is, aki szivesen lenne velem, de ez engem valahogy nem hat meg. Senki se jó. Azért lefeküdnék velük, de átverni nem fogok senkit és ugye általában ebbe nem mennek bele csakúgy.
2012. márc. 6. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!