Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány elhagyja érted a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elhagyja érted a barátját, akkor mennyi az esélye, hogy veled is megteszi ugyan ezt?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyzetbe kerültem, hogy nem tudtam, hogy az egyik lánynak van barátja, és elkezdtem neki udvarolni, és most elhagyta a barátját értem, de az a gondolat merült fel bennem, hogyha egyszer megcsinálta, akkor máskor is megcsinálhatja! Veletek történt-e már ilyen, és ha igen, milyen kimenetele lett?
2012. márc. 6. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Te még biztos nem találtál jobbat :)"

Nem találtam, mert egyrészt nem is keresek, másrészt nekem Nála jobb nincs!!! Szóval, attól mert téged elhagyott másért a volt nőd, még nem mindenki ilyen.

2012. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen törvényszerűség, de egy biztos: képes otthagyni az aktuálist, ha jobbat talál. Ez nem jelenti azt, hogy meg is teszi még egyszer, de azt tudod, hogy számíthatsz rá.

A tanulság az ilyen sztoriban nem az, hogy a csaj mit fog tenni, hanem hogy aki elhódítja az lányt, nem tud benne megbízni, így hanyagolandó. Tfh egy buliban simán megismekedsz a csajjal, simán összejöttök, pedig van pasija, minden ok, de amikor elmegy a barátnőivel bulizni megint, te meg fogsz őrülni.

2012. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, pont arról van szó, hogy valakivel járt, és simán otthagyta egy másikért, tehát nála szerintem egy párkapcsolat nem jelenthet túl sokat. Mindenkinél van jobb. Nálad is. Csak az a kérdés, hogy ez a lány összeakad-e vele amíg veled van.
2012. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én exem elhagyta 5 év után a volt nőjét miattam. Most meg engem hagyott el egy másik nő miatt 3 év után. Utólag azt kell mondjam, várható volt. Vannak emberek, akik olyanok, mint a majmok. Csak akkor engedik el az egyik ágat, ha a másikat már elkapták.
2012. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!