Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány elhagyja érted a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elhagyja érted a barátját, akkor mennyi az esélye, hogy veled is megteszi ugyan ezt?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyzetbe kerültem, hogy nem tudtam, hogy az egyik lánynak van barátja, és elkezdtem neki udvarolni, és most elhagyta a barátját értem, de az a gondolat merült fel bennem, hogyha egyszer megcsinálta, akkor máskor is megcsinálhatja! Veletek történt-e már ilyen, és ha igen, milyen kimenetele lett?
2012. márc. 6. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy már nem szerette a barátját? Függ attól is, mennyi idős. Ha már gyerek lesz, nem fog ugrálni.

Ami biztos: semmi sem biztos. Ha eleve szingli lett volna, akkor lehet, hogy később megcsal, és lehet, hogy sírig hű lesz hozzád.

2012. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ezaz, hogy nem fogja!

Én a második szerelmem legjobb barátjával jártam előtte és szakítottam vele a szerelmem miatt. 3 évig maradtunk együtt és más okok miatt mentünk szét, igazából közös megegyezéssel.

Aztán a férjemet is elhagytam tavaly, ott sem én hagytam ott az illetőt, hanem ő engem sajnos.

Szóval szerintem inkább pont az ellenkezője, hogy veled nem fogja megtenni...

24/N

2012. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkora marhaság ez a "ha egyszer megtette, akkor máskor is megfogja" elmélet, már elnézést.

Nem minden helyzet ugyanaz, nem lehet mindent egy kalap alá venni. Lehet, hogy az előző barátja egy idióta (bocs a kifejezésért)volt, vagy már megromlott a kapcsolat, vagy szimplán megszeretett téged, úgy érzi veled boldogabb lehet. Miért lenne törvényszerű, hogy még egyszer meg fog ez történni? Ha ti boldogok lesztek nem lesz oka elhagyni téged.

2012. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Van rá esély,szerintem jó nagy.

Ezek úgy állnak a férfiakhoz,hogy ha talál egy jobbat,akkor dobja a jelenlegit. Te most éppen jobb vagy nála,de ne hidd,hogy ha majd veled lesz elhagyja ezt a szokását,hogy jobbakat keresgél. Jobbakat keresgél alatt meg azt értsd,aki jobban kielégíti az ágyban,több helyre viszi el szórakozni stb.. tudom szomorú,de ezt csinálja a nők nagyrésze. Ezek nem képesek komprmisszumokat kötni,nem képesek tenni a kapcsolatért,nem tudják jobbátenni és ilyenkor a gyerekkorba belénevelt problémamegoldás jut az eszébe,mégpedig kér egy újat és eldobja a régit,az eszébe sem jut,hogy tenni is kénne valamit egy kapcsolatért. Volt pár ilyen barátnőm,tudom miről beszélek.

2012. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van esélye h elhagy, de nem több mint egy olyan kapcsolatba ahol nemvolt előző barát. Én régen megtetszettem egy fiúnak akinek akkor 2 hónapos kapcsolata volt. Nem akartam tőle semmit, aztmondta annyira kedvel hogy elhagyja a barátnőjét. El is hagyta, és belémszeretett, talán az eddigi kapcsolataimban ő szeretett engem a legjobban. Én vetettem véget a kapcsolatnak, de nem ő volt a hibás.



21L

2012. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na, kedves 4. kivételek mégpedig vannak. Pl. én. Én a vőlegényemet hagytam el a férjemért, és eszem ágában sincs Nála jobbat keresni. Szeretem, tisztelem, soha nem hagynám el senkiért!!! Azóta megszületett a kislányunk is, szóval nem kell ám általánosítani. :)

Kedves kérdező! Nem biztos, hogy veled is megteszi a barátnőd, lásd a példámat. :)

2012. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A férjemért hagytam el az előző barátomat.10éve élünk boldogan és eszembe nem jut mást keresni.Igyis ugyis elhagytam volna mert nem illetünk össze.
2012. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Na, kedves 4. kivételek mégpedig vannak. Pl. én. Én a vőlegényemet hagytam el a férjemért, és eszem ágában sincs Nála jobbat keresni. Szeretem, tisztelem, soha nem hagynám el senkiért!!! Azóta megszületett a kislányunk is, szóval nem kell ám általánosítani. :) "


Te még biztos nem találtál jobbat :),amúgy meg nem általánosítottam csak te nem tudsz olvasni,de még ha általánosítanék is,akkor sem fogom minden egyes válaszomnál leírni,hogy "kivételek vannak". Az álatlánosítás amúgy meg ösztön, benned is meg van mint 7 milliárd másik emberben is.

2012. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, ugyanúgy megcsinálhatja ez veled is, de ezt nem az fogja eldönteni, hogy korábban csinált-e már ilyet vagy sem.
2012. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lifeishard ***** válasza:
Nem törvényszerű, nagyrészt rajtad áll...
2012. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!