Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb pár alvós/ágyban döglődős képet tesz fel kettőjükről és egymásról a facebook-ra, telefonra, háttérképnek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban vagyok én is, mielőtt megkérdeznétek, viszont ezt a jelenséget már régebben észrevettem és nem értettem az okát soha. Ismerős szerintem a szitu mindenkinek, van egy kép, vagy egy sorozat, amin két ember fekszik egymás mellett az ágyban és felülről a fejük be van fotózva. Szerintem ezek eléggé gázosak, mert előnytelenül mutat mindenkit és olyan nagy kifejezőereje sincs. Véleményetek?
2012. márc. 6. 00:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9. Szerinted telóval úgy lett lefotózva meztelenül, hogy nem látta, hogy fotózom? :D Nem érdekli, nyilván, ha zavarná leszedném, de nem izgatja. :D Idézem: "Ha téged ez tesz boldoggá... :D"

Amúgy sem nekem gáz, mert elviekben csak én látom a telómat, aki illetéktelenül hozzányúl, az meg lepődjön csak meg. :D

2012. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, hogy te hogy fotózod le...? Lefotózni biztos hagynám magam, de azt már kurv@ra nem, hogy ki is tegye háttérképnek, az ''illetéktelenek pedig majd csak lepődjenek meg''. ÚGy gondolom, hogy ez a kettőnk magánügye. Mmint a meztelen akármicsoda. Amúgy meg egy telefont bármikor ellpohatnak/elhagyhatnak, vagy akármi. B@szki, egy idegen ne bámulgassa már a testem csupaszon...
2012. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jó de továbbra sem értem felháborodásod. Kérdeztem tőle, hogy gond-e, ha kiteszem? Mondta, hogy nem. Láttam, rajta, hogy tényleg nem zavarja.

Ha olyan srác lenne, akit ez annyira irritál vagy zavar, valszeg nem csinálnék róla ilyen képet. De ennyi.

2012. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok felháborodva. Sajnálom, ha így jött le. Egyszerűen csak kifejtettem erről a véleményem, illetve hogy hogyan érezném magam, ha ez történne velem. Engem nem izgat, hogy más ezt hogy csinálja, vagy 'begyöpösödottnek' tart-e emiatt.

Ennyi. Ezt szerintem nem olyan bonyolult dolog megérteni.

2012. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En is szoktam latni ilyeneket. Meg olyanokat hogy kiraknak egy csomos smarolos kepet huu mennyire dul a love, aztan kesobb meg azt latom hogy letorolte az osszes kepet (szakitottak).
2012. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amit leírtál h a képek meg h letörli, eddig is működött csak nem fb-n hanem simán a számítógépen. A párok készítenek képeket majd ha véletlen szakítanak akkor azokat törlik. ennyi. Csak eddig nem volt fb meg myvip meg ilyenek. Most van és kiteszik a képeket oda is. Ennyi a különbség
2012. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!