Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb pár alvós/ágyban döglődős képet tesz fel kettőjükről és egymásról a facebook-ra, telefonra, háttérképnek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban vagyok én is, mielőtt megkérdeznétek, viszont ezt a jelenséget már régebben észrevettem és nem értettem az okát soha. Ismerős szerintem a szitu mindenkinek, van egy kép, vagy egy sorozat, amin két ember fekszik egymás mellett az ágyban és felülről a fejük be van fotózva. Szerintem ezek eléggé gázosak, mert előnytelenül mutat mindenkit és olyan nagy kifejezőereje sincs. Véleményetek?
2012. márc. 6. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mert idióták. annyira utálom ezt az egész facebook dolgot, szánalmas
2012. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert aranyos. Miért jó emlékművek előtt beállított, ölelkezős képeket kirakni?
2012. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ez a trend...ugyanaz,mint a pózolj tükörben csücsörítve póthajjal....
2012. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Valóban. Én ezért tettem ki háttérképnek mobilra ahogy barátom egy száll f.szban pózol. :D Imádom a testét, és az a kép aztán tényleg előnyös! :D

Plusz imádom látni az emberek arcát, amikor szó nélkül meg akarnak nézni valamit a telómon és így szembesülnek vele és ijedten visszateszik oda ahol volt.:D

20L

2012. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2-es, hát nemtudom. Ez is valamilyen szinten pózolás, hogy jajj mi mennyire szeretjük egymást és, hogy jajj, az ágyban vagyunk, tehát nesze nektek, biza szexeltünk.


4-es na látod, erről beszélek, van stílusod!!! :D Legalább nem a döglődő fejét látták a pasidnak. :D

2012. márc. 6. 00:20
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

00:15


Te aztán nem semmi csaj vagy. :D

Mondjuk ehhez kell egy szép méretekkel rendelkező pasi is, mert kicsi fütyivel ugyanez csak nevetést keltene. :D

2012. márc. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én még nem láttam ilyet, pedig fenn vagyok a facebookon
2012. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
00:15 Helyes, én is ezt tenném ha lenne barátom..mégis csak jobb úgy megnézni rajta az időt, hogy az a háttérkép:P
2012. márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Én is fent vagyok facebookon, de még soha nem találkoztam ilyen képpel.


Másrészt pedig jézusom... Persze, ha titeket raknának ki meztelenül háttérképnek, akkor elkezdenétek hisztizni, hogy ''jájj azonnal szedd le, mi van ha valaki meglátja?!''... Legalábbis a többsége biztos.

Na de mindegy.

2012. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező! Miért fáj ez neked. Nem mind1 h ott fotózkodnak (jelzem nekünk 1 kép sem szex után készült) v parkban, városban, buliban... stb

Ki meg azért teszik mert úgy esik jól. Hidd el amit te látsz az a képek töredéke. Mivel h emléknek készülnek csak mivel jól esik, ki is raknak 1-2 jobbat

2012. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!