Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msmojza kérdése:

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Már több, mint 1 éve együtt vagyok a barátommal, de már egyáltalán nem érzek iránta semmit, sőt, egyszerűen halálra untat és szörnyen idegesít is...nincs bennünk szinte semmi közös. Egy csomószor észre se veszi, ha hülyeséget csinál vagy mond és ez nagyon gáz. Az a baj hogy ő nagyon szeret engem, ellenben borzasztóan érzékeny. Egyszer már megpróbáltam szakítani vele, de el kezdett bömbölni, ami engem iszonyatosan irritál, nem tehetek róla. Hogy szakíthatnék vele??
2012. márc. 4. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Eddig mire kellett?

Hogy elmondhasd, neked is van fiúd?

2012. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Megérte neked 1 évig szivatni ezt a fiút? Gratulálok hozzá -.-
2012. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Vége"-így.
2012. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyomj a kezébe egy csomag zsepit,lökd ki az ajtón és kiabáld utána,hogy vége!!!!
2012. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ilyen velem is volt, ugyanígy egy év után, én sem éreztem már iránta szerelmet. Szakítottam vele, aztán hozzáfogott szó szerint bömbölni, és nem akart elengedni, szorított meg minden. Aztán megsajnáltam és visszafogadtam. :S Tudom, hülyeség volt, de... :S Aztán rá másfél hónapra újra szakítottam vele, végleg. Elmondott mindenféle k.vának...

Az a lényeg, hogy legyél vele őszinte és mondd el, hogy miért akarod otthagyni őt...

2012. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is ugyan így voltam, egyszer már szakítottam vele de elkezdett hisztizni és megsajnáltam. De ennek muszáj véget vetni.
2012. márc. 6. 21:42
 7/7 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig csak annyit üzennék, hogy ide az emberek nyilván azért írnak, mert segítséget, tanácsokat várnak. Erre mi jön rögtön? Ekkora k*rva vagy akkora k*rva vagy meg minden szart a fejünkhöz vágtok. Nézzetek már egy kicsit magatokba mert látom mások felett ítélkezni már nagyon megy.
2012. márc. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!