Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

nem tudom, mit tegyek, van egy párom, akit nagyon szeretek, de sajnos vannak gondjaink, nem is akármilyenek, mert mind kettőnk már tiszta idegroncs ezek miatt.

nagy a bizalmatlanság az ő részéről, mivel régen voltak dolgok, amiket nem mondtam el neki, vagy nem mondtam igazat neki. azóta szakítottunk, utána újra összejöttünk. de ő még a mai napig nem hisz nekem 100%-osan. én azóta 180 fokos fordulatot vettem, túl későn jöttem rá, h ő nekem a mindenem, bármit megtennék érte, meg h visszanyerjem a bizalmát, de nem könnyű. mindez már fél éve történt, azóta egy rossz szót nem mondhat rám, mert normálisan állok hozzá, de azt mondja, nincs már szavam irányába, annyira ellőttem. és azóta nem h jobb lenne a helyzet, hanem rosszabb, mert én már terveznék vele, de ő nem, mert nem bízik bennem 100%-osan, ezért nem tud velem tervezni sem. én már nagyon szeretnék normálisan vele lenni, de már egyre inkább nem bírom sem érzelmileg, sem idegileg tovább...

légyszi adjatok tanácsot!

köszi


2012. febr. 18. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
hát igen, az lenne a legjobb megoldás ha szakítanátok :S
2012. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jogos a barátod döntése. Titkoloztál elötte ami nem szép. Nem tudom mi volt az a titok de gondolom fiú van benne. Na szal a lényeg annyi hogy oké hogy fél éve már nem csináltál semmi rosszat de ettől még még lehet bizalmatlan veled szembe. Amúgy fél.év az még nem hosszú idő. Bizonyíts még 1-2 évet.
2012. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg. Mondd el neki, amit most itt leírtál: hogy nagyon szereted, megbántad, rájöttél, hogy ő milyen fontos neked, és hogy szeretnél vele tervezni, de ha nem bízik benned, akkor felesleges minden, és legyen vége. Biztosítsd arról, hogy 100%-osan megbízhat benned. Kérdezd meg, hogy ő lát-e arra esélyt, hogy valaha is újra meg tud majd bízni benned. Ha igen, dolgozzatok rajta, akár járjatok párterápiára, akármi amit hasznosnak gondoltok. Ha nemet válaszol, akkor nincs mit tenni: szakíts.
2012. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt már 1X megkérdezted olyan 1 hete. Akkoris azt mondtam neked hogy mivel régebben nem mondtál el neki dolgokat ezért most igen sokáig birkoznod kell azzal a gondolattal hogy nem bizik meg benned. 1-2 éven belül szerintem változna de ha nem birod ki addig akkor szakíts vele.


20/F

2012. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én most tettem fel először ezt a kérdést...

köszi a válaszokat

2012. febr. 22. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az érdekes, akkor valszeg van egy pont ugyanolyon csaj mint te aki 100%-ra ugyan azt írta le mint te szóról szóra,ugyanazzal a fogalmazással, szintén 180 fokos fordulatot vett és szintén az a baja hogy nem bízik még mindig a barátja benne pedig már fél éve bizonyít.
2012. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!